Estethica levent hastanesi saç ekimi 6000 greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi M.Soner Özdemir
  • 695 Görüntülenme
  • 16 Yorum
M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Estethica levent hastanesi saç ekimi yorumları 6000 greft ekim yaptırdım,fotolar ekim öncesi,7.ayda ve 8.ay içerisinde çekilmiştir sonucunu sizlerle paylaşmak istedim,gayet memnunum ekim sonrası süreç işleyişi için benimle yada hastane müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyenler için telefon numarası bırakıyorum...
Müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen arkadaşlar benim ismimi vererek yardımcı olma talebinde bulunabilir...Allah herkesin gönlüne göre versin
Benim No:05317717512
Esteticha Müşteri Temsilcisi Ferit Bey:05424200984 inbound8661777823199884312.jpg
inbound7430459392101874783.jpg
inbound1271508688905535602.jpg
inbound5172697180923165679.jpg
inbound583396800862582561.jpg

crown

crown

Üye
Merhaba hocam saç ekiminiz çok iyi gözüküyor saç ekimi sonrası herhangi birşey kullandınız mı?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Tabi ki kimyasal içermeyen şampuan dönüşümlü biotin ve Xpecia,collagen 3 kez prp 2 aydan sonra tarama bitkisel köpük düzenli beslenme içki ve sigara yok

D

dursun

Üye
Baya iyi gözüküyor ama burda saç ekiminizin artısı olarak sizin saç telleriniz çok kalın hocam

M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Baya iyi gözüküyor ama burda saç ekiminizin artısı olarak sizin saç telleriniz çok kalın hocam
Evet öyle ama pek kalında sayılmaz Xpecia biyotin ve prp kalınlaştırıyor

D

dursun

Üye
M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Eyvallah gerçekten etkilendim saç ekimi sürecinizden saç tellerini biotin böyle etki etmeside güzel prp gerçekten faydalı mı?
Tabi ki ciddi derecede etkisi var,malum saç kökleri kandan beslenir prp'de saça bir nevi kan enjekte ediyor

M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Saç ektiren arkadaşlara şiddetle tavsiye eder ve öneririm....

L

Levent

Üye
Resmen kel halinden bir eser kalmamış çok başarılı bir sça ekimi olmuş. Özellikle ekilen saçların hepsi çıkmış gibi duruyor yaş kaç

M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Resmen kel halinden bir eser kalmamış çok başarılı bir sça ekimi olmuş. Özellikle ekilen saçların hepsi çıkmış gibi duruyor yaş kaç
Aynen çok fark etti %90-95 tuttu gibi,oda benim itinalı ve hassasiyetli bakımından kaynaklı diye düşünüyorum yaşım 40

Alperen

Alperen

Üye
Benim arkadaşım var biri beyaz saçlı bir tanesi de sarı saçlı sça yapıları ince nasıl olur acaba

M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Benim arkadaşım var biri beyaz saçlı bir tanesi de sarı saçlı sça yapıları ince nasıl olur acaba
İnce saçlar bildiğim kadarıyla dik çıkıyor ama yinede doktorla görüşmek daha sağlıklı olur donör bölge sık ise ekilen bölgede iyi olur vitamin desteği ve prp alarak saç tellerini kalınlaştırmak mümkün
Not:Bilgiler kendi fikrimdir,doktora danışılması önerilir

rooney43

rooney43

Üye
Çok güzel görünüyor saç ekimi tebrik ederim sanırım ekilen saçların neredeyse %99 tutmuş özellikle vitamin desteği almanız harika Şampuan markası yazmamışsınız reklam olmazsa yazabilirmisiniz. xpecia yan etkisi var deniliyor sizde olmadı dimi

M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Çok güzel görünüyor saç ekimi tebrik ederim sanırım ekilen saçların neredeyse %99 tutmuş özellikle vitamin desteği almanız harika Şampuan markası yazmamışsınız reklam olmazsa yazabilirmisiniz. xpecia yan etkisi var deniliyor sizde olmadı dimi
Teşekkür ediyorum evet çok iyi netice aldım şampuan başta hastanenin verdiği şampuanı kullandım kendi markası(esteticha)daha sonra şuan bioxcin forte kullanıyorum,xpecia bende yan etki yapmadı ama kan tahlillerimde ast ve alt yani karaciğer enzimleri biraz yükselmişti,haricinde herhangi bir problem yaşamadım

M.Soner Özdemir

M.Soner Özdemir

Üye
Mete

Mete

Üye
Hocam saç ekimi süreci ne durumda son durumunuz saç ekimi sonrası kullandığınız ürünleri hangileri devam ediyorsunuz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
50
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
107
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
125
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
83
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
65
Çevrim içi ziyaretçiler
53
Toplam ziyaretçi
118
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt