Esteinnova Hair Transplant Saç Ekimi Yorumları Sonuçları

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Esteinnova hair transplant saç ekim merkezinde Ahmet Bayram ile saç ekimi sonuçları sosyal medya hesapları üzerinden bilgi akışı devam ediyor. Özellikle İsveç ve Norveç ülkesi olmak üzere yabancı ağırlıklı saç ekimi gerçekleştiren Ahmet Bayram ve ekibi saç ekimi sonuçları olarak güzel sonuçlar elde etmektedir.

Saç Ekimi Çizgisi Kim Belirliyor?​

Saç ekimi operasyonu öncesi saç ekimi yaptırmak hastanın saçlı halinin ve dökülmüş noktalarının resimleri alınır ve detaylı bir inceleme sonrası ortalama baz alınarak bir rakam söylenir tabi bu rakam net söylenen bir durum değildir çünkü saç ekimi canlı canlı görülerek yapılan bir işlem olduğu için genel bir ifade kullanılır. Operasyon öncesi ön saç çizgisi uzman saç ekim ekibi yetkilisi tarafından belirlenir ve bu çizgiye göre saç ekimi gerçekleştirilir.

Ön saç çizigisinin yeri yüzün karakteristik özelliğine göre değişebilir.

Esteinnova Saç Ekimi Yorumları​

Esteinnova saç ekim merkezinin genel olarak olumsuz bir yorum rastlamadık, gördüğümüz kadarıyla saç ekimi işlemlerini yurtdışına gerçekleştirdiğini görüyoruz, Saç ekimi yaptıran arkadaşlarımız varsa forum sitemizde saç ekimi sonuçlarını ve yorumlarını bizimle paylaşabilirler.

Esteinnova Saç Ekimi Fiyatları​

Saç ekimi fiyatları ile iligili kesin bir rakam vermek mümkün değildir, Saç ekimi teknik ve ekilen bölgedeki greftlere bağlıdır diyebilirim. Ortalama greftler 1 greft 5 tl gibi diyebilirim genel saç ekim merkezlerinin fiyatları

Ekilen Saçlar Dökülür mü?​

Saç ekimi sonrası saç ekimi yapılan saçlar ekilen saçlar uzun bir süre dökülmez, nasıl dökülebilir saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenlere dikkat etmezseniz dökülür.

T

Tevfik Özportakal

Üye
Merhaba. 17 Mayıs 2022 tarihinde Esteinnova'da yaklaşık 5.000 greftlik saç ekimi operasyonu gerçekleştirdim. 3. Aya yaklaştı. Uzman Ahmet Bey gerçekleştirdi kanal açma işlemini. Bir seans daha işlem yapılacak. Şu anda sonuçtan memnunum. Danışmanım da operasyon sonrasında ilgilenmeye devam ediyor. Bir kaç ay sonra yine güncelleme yapacağım.
IMG_0863.jpg
IMG_0862.jpg
IMG_0865.jpg
IMG_0864.jpg

life

life

Üye
Merhaba. 17 Mayıs 2022 tarihinde Esteinnova'da yaklaşık 5.000 greftlik saç ekimi operasyonu gerçekleştirdim. 3. Aya yaklaştı. Uzman Ahmet Bey gerçekleştirdi kanal açma işlemini. Bir seans daha işlem yapılacak. Şu anda sonuçtan memnunum. Danışmanım da operasyon sonrasında ilgilenmeye devam ediyor. Bir kaç ay sonra yine güncelleme yapacağım. Ekli dosyayı görüntüle 1549Ekli dosyayı görüntüle 1548Ekli dosyayı görüntüle 1551Ekli dosyayı görüntüle 1550
Saç ekimi öncesi fotoğraf var mı, yada saç ekimi sonrası yakından bir fotoğraf daha iyi bakabilmek adına hocam

T

Tevfik Özportakal

Üye
Saç ekimi öncesi fotoğraf var mı, yada saç ekimi sonrası yakından bir fotoğraf daha iyi bakabilmek adına hocam
Şöyle var hocam. Ön bölgede hiç saçım yoktu.

Ekran Resmi 2022-07-26 14.41.08.png
Ekran Resmi 2022-07-26 14.41.29.png

E

erco

Üye
neredeyse üst bölgesinde saç kalmamış, sonuç bakalım nasıl olucak , saç ekimi yaptırdıkta sonra saç ekimi başarısı için şampuan olsun veya kullanılan ilaçlar biotin gibi vesaire öneri yaptırlar mı?

T

Tevfik Özportakal

Üye
neredeyse üst bölgesinde saç kalmamış, sonuç bakalım nasıl olucak , saç ekimi yaptırdıkta sonra saç ekimi başarısı için şampuan olsun veya kullanılan ilaçlar biotin gibi vesaire öneri yaptırlar mı?
Merhaba, ben ek paket olarak şampuan serum ve vitamin de satın aldım. Sağolsunlar PRP de hediye ettiler. İlaçları kullanıyorum şu anlık.

A

Alperen

Üye
Salim

Salim

Üye
Arkadaşlar ben de esteinnovada yaptırdım. Şu an için gayet memnunum. Valla tavsiye ederim, şahane ilgilendiler, hala da ilgileniyorlar. 1. ayımdan selamlar :)))
WhatsApp Image 2022-08-02 at 16.47.46.jpeg

A

Alperen

Üye
Salim

Salim

Üye
Saç ekiminiz hayırlı olsun öncelikle hocam saç ekimi on çizgisi nasıl belirlediler
sağolasın. valla alın kaslarıma baktılar nerde bitiyor diye buna göre de bana en uygun olan ön çizgiyi belirledi sağ olsun ahmet bayram. bana da sordular beğendiniz mi diye, beğendim deyince de başladılar işleme. ekip şahane hocam tavsiye ederim

A

Alperen

Üye
sağolasın. valla alın kaslarıma baktılar nerde bitiyor diye buna göre de bana en uygun olan ön çizgiyi belirledi sağ olsun ahmet bayram. bana da sordular beğendiniz mi diye, beğendim deyince de başladılar işleme. ekip şahane hocam tavsiye ederim
Saç ekimi öncesi ve sonrası resimlerin yok mu?

A

Alperen

Üye
Genel bir ekim gerçekleştirilmiş sizin sanırım dhi yöntemi değil dimi

Salim

Salim

Üye
S

Sarp güney Akbulut

Üye
Merhabalar;
Leyla hanımın ilgisi anlayaşı ve nezaketli olmasından çok memnunum ve Ahmet beyin doğru yönlendirşi ile yapmış olduğum prp den çok memnunum teşekkür ediyorum,herkese yavsiye ediyorum

rooney43

rooney43

Üye
Merhabalar;
Leyla hanımın ilgisi anlayaşı ve nezaketli olmasından çok memnunum ve Ahmet beyin doğru yönlendirşi ile yapmış olduğum prp den çok memnunum teşekkür ediyorum,herkese yavsiye ediyorum
Leyla hanım saç ekim çimi hocam

rooney43

rooney43

Üye
Merhabalar;
Saç ekimi kaç Greft ve şuan kaç ay oldu sizin keşke bir konu olsaydı gorseydik

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
64
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
3
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
8
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt