Eşkina Balık Taşı Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Alperen
 • 412 Görüntülenme
 • 1 Yorum
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Eşkina balık taşı yorumları ve sonuçları halk arasında fazlaca rağbet gören bir balık olan Eşkina’dan elde edilmektedir. Eşkina balığı avlandıktan sonra gerekli işlemlerden geçirilerek ortaya çıkarılır. Otolit taşlarda denilen bu taş birçok kişinin derdine deva olmaktadır. Bu otolit taşları satın alıp tarifine uygun hazırladıktan sonra tüketen insanlarda gözle görülür farklar olmuştur. Bu sebepten ötürü herkes bu taşın peşine düşmektedir. Pek çok kişi Eşkina Balık Taşı hakkında araştırma yapıp faydalarını ve uygulama yollarını öğrenmek istemektedir.

Eşkina Balık Taşı Nedir?

Eşkina Balık Taşı, Eşkina balığı kafasının iki tarafında yer alan taşlardır. Denizlerimize ait olan ve başka bir yere gitmeyen bir balık olan Eşkina Sciaena isimli aileye ait bir balık çeşididir. Eşkina, balık restoranlarında Levrek dışında ilk sırada tercih edilen bir balıktır. Bu kadar sevilen bir balık olmasının yanında baş kısmından çıkan iki tane taşın faydaları sebebiyle de oldukça popülerdir. Eşkina Balık Taşı adı verilen bu taş bir sürü insan tarafından bilinen ve kullanılan bir taştır. Eşkina Balık Taşı berk bir dokuya maliktir ve beyaz renktedir.

Eşkina Balık Taşı’nın Ne Gibi Yararları Vardır?

Eşkina Balık Taşı’nın faydaları birçok insanın ilgisini çeken bir konudur. Bir sürü insanın son zamanlarda alternatif tıpa merakının artmasıyla birlikte sahip olunan hastalıklara doğal çözümler bulunmaya çalışılmaktadır. Eşkina Balık Taşı’nın sağladığı yararların keşfedilmesi ile bu taşta doğal tedavi yöntemleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Gerekli noktalara dikkat edilerek uygulandığında ve kullanması gereken zamana özen gösterildiğinde Eşkina Balık Taşı’nın olumlu etkileri gözlemlenebilir.
eşkina balık taşı.jpg

Eşkina Balık Taşı’nın sağladığı yararları şu şekilde sıralayabiliriz:
 • Safra kesesindeki problemlere iyi gelir.
 • Safra kesesinde taş olması durumunda semptomları en aza indirebilir.
 • Böbreklerinde taş oluşan bireyler kullanım talimatlarını uygulayarak kullandığı taktirde bu taşlardan kurtulabilir.
 • İlaç kullanılmadan doğal tedavi sağlanmış olur.

Eşkina Balık Taşı’nın Kullanımı Nasıldır?

Eşkina Balık Taşı kullanımı belirli bir tarife göre olmaktadır. Bu tarif tüketilmesi gereken sıklıkla içildiğinde istenen sonuçlar elde edilecektir. Dikkat etmesi gereken kişiler bir sağlık personeline sorarak kullanımı gerçekleştirebilir.
Eşkina Balık Taşı’nı tüketebilir hale getirmek için ½ limon 4 tane taş ile karıştırılmalıdır. İzlenecek adımlar şunlardır:
 • Öncelikle Eşkina Balık Taşları bir kapta dövülür ve ufaltılır.
 • Un ufak edilen taşlar başka bir kaba alınır.
 • Bu kaba sıkılan ½ limon aktarılır.
 • İçerisinde ezilmiş taşlar ve limon suyu bulunan kap buzdolabına konur ve 8 saat alınmaz.
Hazır edilen bu karışım sabah suya katılarak tüketilmelidir.

Eşkina Balık Taşı Ne Kadar Sıklıkla Kullanılabilir?

Eşkina balık taşı veya Doğal balık taşı her gün aç karnına aç olarak içilebilir. Önemli olarak doğal balık taşı ile sıkılmış sarı limon suyunun 1 gün bekletilip sabah veya yatmadan önce aç bir şekilde içilmesidir. Bir çok kullanım tekiniği vardır merak ettiklerinizi konu altında sorabilirsiniz. Eşkina Balık Taşı tüketiminde olması gereken aralık 3 günden ibarettir. Akşam buzdolabında bırakılıp hazır edilen Eşkina Balık Taşı tarifi sabah kalkıldığında 1 su bardağı suyun içine dökülerek içilir. 3 gün içilmeyip daha sonrasında tüketilmesi gerekmektedir. Daha yeniden 3 gün beklenir ve bu şekilde periyodik olarak kullanımı sağlanır. Burada olduğu gibi düzenli aralıklarla vücuda alınmaya devam edildiğinde olumlu etkileri fark edilmeye başlanacaktır.
limon suyu eşkina balık taşı.jpg

Eşkina Balık Taşı’na Nasıl Ulaşılır?

Eşkina Balık Taşı’na sahip olmak bir balıkçı dükkanına gidip istemek ile mümkündür. Eşkina balığından bir kerede sadece 3 kilogram avlayabilen balıkçılar, Eşkina balığının kafasından elde ettikleri, balığın boyutuna bağlı olarak farklılık göstermesiyle birlikte genellikle 1 ya da 2 cm çapa sahip olan taşların faydalarından yararlanmaları için halka satışını yapmaktadır. Bu şekilde kolaylıkla ulaşılabilir olan Eşkina Balık Taşı talimatlara uyarak hazırlanıp tüketilebilir.

Kimler Eşkina Balık Taşı’nı Kullanırken Sorun Yaşayabilir?

Eşkina Balık Taşı’nın kullanımında sorun yaşayabilecek kişiler gerekli önemi göstermezlerse zarar görebilirler. Yeni doğan bebeklerde, herhangi bir tedavi için ilaç tüketen kişilerde ve yaşlı bireylerde dikkatli olunması gerekir. Bu kişiler Eşkina Balık Taşı’nı kullanırken kesinlikle doktora danışmalıdır. Sonrasında doktorun kullanma talimatına uygun şekilde uygulama yapılmalıdır. Aksi takdirde bu insanlar başka hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalabilirler.

Eşkina Balık Taşı’nın Fiyatı Ne Kadardır?

Eşkina Balık Taşı’nın ücreti şaşılacak derecede uygundur. Balık satan yerler bir adeti 3 TL olacak şekilde vermektedir. Eşkina Balık Taşı’ndan faydalanmak isteyen kişiler bu ücreti ödeyip taşlardan alabilirler.
 
M

Mert34

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Bu taş için tehlikeli diyorlar taşı büyütebilir mi doğrumu sizce?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
235
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
414
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
492
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
200
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
171
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
204
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
30
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt