Eşkina balık taşı tozu resimli yapılışı nasıl hazırlanır?

Eşkina balık taşı tozu resimli yapılışı nasıl hazırlanır?

Doğal balık taşı tozu nasıl nazırlanır? Eşkina balık taşı tozu resimli kolay yapım tarifi için bu konuyu okuyup rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. 1 Litre Cam şişe veya plastik şişe içersine 700- 750 ml pazar,marketden alınan sarı limon suyunu sıkınız. Sıkmış olduğunuz limon suyuna gönderdiğimiz 1 kutu doğal balık taşı tozunu hepsini dökünüz ve bir kaşık ile güzelce karıştırınız.Karışımın bulunduğu şişenin ağzını kapağı ile kapatmayınız patlama yapabilir lütfen streç veya çay tabağı koyunuz. Balık taşı tozunun çözülmesi için ara ara karışıtırınız tabanına çökebilir. Gün içinde hazırladığınız diyelimki İkindi vakti hazırladığınız karışımı uykunuzu uyuyup uyandığınız vakit aç olarak içebilirsiniz. Doğal Balık Taşı Tozu Nasıl Kullanılır? Sabah uykudan uyandığımız vakit hazırlamış olduğumuz balık taşı tozu karışımını güzelce karıştıralım balık taşı tozu karışımı tabanında bulunabilir. Aç olarak bir çay bardağı için 70 ml koyalım yukarıda resimde ölçü belirtilmiştir. Eğer seviyorsanız mecburi değil 1 çay kaşığı zeytinyağı karıştırılarakda içilebilir. İçtiğimiz karışım sonrası 1 saat yeme içme yapmayalım 1 saat sonunda ilk içtiğimiz 1 - 2 bardak su içiniz. Bu işlemi günde 1 defa yapıyoruz. Normal gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz. [QUOTE] Özet : Balık taşı tozu ile limon suyu 24 saat veya 48 saat karıştırılarak bekletilmesi, aç olarak içilmesi. Tavsiye ettiğimiz kullanım talimatı sizin kendinize ait farklı kullanım durumunuz varsa farklı tarifde yapabilirsiniz. [/QUOTE]
2 6
1
doğal balık taşı yani böbrek taşına çözüm olan balık taşı budur [ATTACH type="full"]1122[/ATTACH]
0

erco

Üye
Üye
Katılım
22 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
57
Doğal balık taşı tozu nasıl nazırlanır? Eşkina balık taşı tozu resimli kolay yapım tarifi için bu konuyu okuyup rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.
1 Litre Cam şişe veya plastik şişe içersine 700- 750 ml pazar,marketden alınan sarı limon suyunu sıkınız. Sıkmış olduğunuz limon suyuna gönderdiğimiz 1 kutu doğal balık taşı tozunu hepsini dökünüz ve bir kaşık ile güzelce karıştırınız.Karışımın bulunduğu şişenin ağzını kapağı ile kapatmayınız patlama yapabilir lütfen streç veya çay tabağı koyunuz. Balık taşı tozunun çözülmesi için ara ara karışıtırınız tabanına çökebilir. Gün içinde hazırladığınız diyelimki İkindi vakti hazırladığınız karışımı uykunuzu uyuyup uyandığınız vakit aç olarak içebilirsiniz.
Doğal Balık Taşı Tozu Nasıl Kullanılır?
Sabah uykudan uyandığımız vakit hazırlamış olduğumuz balık taşı tozu karışımını güzelce karıştıralım balık taşı tozu karışımı tabanında bulunabilir. Aç olarak bir çay bardağı için 70 ml koyalım yukarıda resimde ölçü belirtilmiştir. Eğer seviyorsanız mecburi değil 1 çay kaşığı zeytinyağı karıştırılarakda içilebilir. İçtiğimiz karışım sonrası 1 saat yeme içme yapmayalım 1 saat sonunda ilk içtiğimiz 1 - 2 bardak su içiniz. Bu işlemi günde 1 defa yapıyoruz. Normal gündelik yaşamınıza devam
edebilirsiniz.

Özet : Balık taşı tozu ile limon suyu 24 saat veya 48 saat karıştırılarak bekletilmesi, aç olarak içilmesi. Tavsiye ettiğimiz kullanım talimatı sizin kendinize ait farklı kullanım durumunuz varsa farklı tarifde yapabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • eşkina balık taşı tozu.png
    eşkina balık taşı tozu.png
    130.2 KB · Gösterim: 0
0

erco

Üye
Üye
Katılım
22 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
57
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Eşkina balık taşı olarak bilinen balığın taşı değil arkadaşlar bunu bilmeniz gerekiyor.
 
0

erco

Üye
Üye
Katılım
22 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
57
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
doğal balık taşı yani böbrek taşına çözüm olan balık taşı budur
balık taşı.jpg
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt