Eşkina Balık Taşı Tozu Nasıl Kullanılır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mineral
  • 615 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Mineral

Mineral

Üye
Mesajlar
47
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Eşkina balık taşı tozu nasıl kullanılır? Eşkina balık taşı böbrek taşı rahatsızlığı olanların kullanıp bir çok kişinin etki aldığı muhteşem bir böbrek taşını eriten doğal balık taşıdır. Siz de bu karışımı basit biçimde yaparak böbrekteki taşlarınıza ve kanalda bulunan taş ve kum ağrılarına sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Eşkina balık taşı nasıl kullanılması ile ilgili youtube videolarında ve internet mecrasında çok fazla kullanım önerisi vardır. Sizlere eşkina balık taşı tozu eşkina balık taşı ile ilgili bir çok bilgiyi bu konuda ve diğer konularda detaylı vereceğim. Sevgili arkadaşlar bu konu açılırken 10 yıldan fazla bu ürünleri satış yapan ve satış yapıp müşterileri şifa bulmuş 2 satıcının değerli bilgilerinden yola çıkarak hazırlanmıştır. Bir çok kullanma veya nasıl kullanılır tekniği vardır hepsini detaylı yazacağım.

Eşkina Balık Taşı Tozu Nasıl Kullanılır?

Eşkina balık taşı tozu nasıl kullanmalıyız bu konuyu yazacağım , nasıl kullanırsak daha iyi bir etki alırız nasıl daha hızlı bir sonuç alırız bunu değerlendireceğim. Eşkina balık Taşı Tozu nasıl hazırlanır onuda güzel bir şekilde yazacağım.
  • Eşkina doğal balık taşı tozundan yararlanmak için hazırlanan bu karışım bir gün bekletilip tüketilmeli, işin aslı şu aslında balık taşı tozu ile sarı limon suyu ile sıkılmış limon suyu içinde saf limon suyunda 1 gün bekletilmesi.
  • Mümkünse içmeden önce sıcak su ile duş alınması tedaviye çok etki edecektir. (Zorunlu Bir İhtiyaç Değil)
  • Bir gün dolapta bekleyen karışım sabah uyandığında çay bardağı iyice karıştırılarak aç olarak içilmelidir. Hazırlanan karışımın aç olarak içilmesi
  • Kullanımdan sonra bir saat kadar yiyecek ve içecek içilmemeli.
  • 1 saat sonra ilk içtiğimiz bir bardak su olmalı.

Eşkina balık taşı tozu neden tercih edilmeli? Eşkina balık taşı tozu şu yüzden tercih sebebi oluyor apartman dairelerinde oturuyoruz ve bu balık taşı çok sert ve bunun ezilmesi tuz şekline gelmesi gerekiyor bunun içinde demir havan demir dövecek veya sert farklı bir madde gerekiyor. Demir havan ile dövünce apartmana ister istemez ses gidiyor ya farklı bir yerde ezilip gelinmesi gerekiyor yada her gün bu süreci yapacaksınız. Özellikle demir havanı olanlarlar park bahçelerde yapabilir, demir havan maliyetli bir ürün bunu almak ayrı bir ücret eğer demir havan var ise çok güzel bir şekilde işleminizi görebilirsiniz. Tahta havan eşkina balık taşını ezer mi? Tabikide ezmez işinize bile yaramaz. Güven duygusu nedeniyle insanlar doğal balık taşını tercih ediyor balık taşı tozu içinde ne olacağını bilemedikleri için balık taşı almak istiyorlar. Şöyle söylemek istiyorum satıcıların böyle sağlık açısından olumsuz bir işe gireceğini düşünmüyorum. Sonuçta insanlar şifa bulmak için bunu tercih ediyor. Güven hissettiğiniz bir satıcıdan bu ürünleri tercih edebilirsiniz.
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
Arkadaşlar Eşkina balık taşı olarak bilinen taşların çoğu kaya balığı taşı, minekop balık taşı, kaya levreği denilen granyüz balık taşlarıdır. Bu balıkların başlarından 2 adet balık taşı çıkar günümüzde en çok piyasada olan bunlardır. Eşkina diye söylenen balık taşları gerçekte kaya balığı granyüz balığı taşlarıdır. Eşkina zor bulunur belkide ülkemizde tutan çok az kişi var, sevgili arkadaşlar aynı tedaviyi görür eşkina ne ise diğer balıklarda aynı içerik olarak böbrek taşına etki eder. İsmi o şekilde anıldığı için herkes eşkina olarak alır.
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
Bunları yazdım duyum üzerine gerçeği yine satıcılar bilir. Mineral arkadaş bilgisi varsa paylaşabilir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
154
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
338
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
386
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
159
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
142
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
166
furkan53
furkan53
F

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
61
Robots
24

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt