Eşkina Balık Taşı Tozu Nasıl Hazırlanır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mineral
  • 373 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Mineral

Mineral

Üye
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Eşkina balık taşı tozu nasıl hazırlanır? eşkina balık taşı hazırlama ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler neler yapmanız gerektiği ile ilgili bilgiler sunacağım değerli arkadaşlar. Böbrek taşı rahatsızlığınız için ne kadar etkili bir ürün olduğunuda anlatacağım. Böbrek taşı rahatsızlığınız var ve size bunu birisi önerdiyse öncelikle ne almanız gerektiğine bakın balık taşı mı almalıyım? yoksa hazırlanmış şekilde balık taşı tozu mu almalıyım diye bu konu balık taşı tozuna göre anlatılacaktır. Öyle ise başlıyalım herhangi bir satıcıcan 1 kutu eşkina balık taşı tozu aldınız ve bu 1 kutu eşkina balık taşı tozu üzerinden hazırlanışını sizlere anlatacağım. 2 veya 3 farklı bir hazırlama tekniği var ben sizlere elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım.

1 şişe eşkina balık taşı tozu satıcılarda genelde 10 ile 13 gram arasında ve bunu ortalama 7 gün ile 10 gün kullanabilirsiniz. Eşkina balık taşı tozu doğru kullanım yapabilirseniz uzun rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eşkina Balık Taşı Tozu Nasıl Hazırlanışı ?

1 Çay Bardağı içine , Yarım çay kaşığı balık taşı tozu ilave ediniz. Ortalama 2 adet limon sıkarak 1 çay bardağın 3/2 siz yani bir çay bardağının yarısını geçecek şekilde limon suyu sıkın ve 1 çay kaşığı ile karıştırın karıştırdıktan sonra streç film ile kapatıp buzdolabına 1 gün dinlenmesi için bırakın.
1 gün dinlenen balık taşı tozunu sabah uykudan uyandığınızda aç olacak şekilde buzdolabından alarak tekrar çay kaşığı ile karıştırarak güzelce içiniz ve içtikten sonra 1 saat yemek veya herhangi bir içecek zorunlu haller dışında yapmayınız.
1 Saat geçtikten sonra ilk içtiğiniz su olsun 1 kaç bardak su içiniz ve sonra yemek içmek gibi tüm ihtiyaçlarınıza devam edebilirsiniz.
Yukarıda anlattığım hergün tek tek hazırlayarak bu şekilde yapabilirsiniz. Kolaylık açısından 5 adet çay bardağına yukarıdaki tarifi aynen hazırlarsınız ve hergün sabahları streç açar açr içersiniz bozulma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Eğer limon suyu üzerinde az miktar küf görürseniz hazırlama sonrası kullanmayabilirsiniz o karışımı.

Eşkina balık taşı tozu hazırlanışı önemli olan balık taşı tozu ile limon suyunun birlikte dinlenmesi ve aç olarak içilmesi bunun için her yoldan gidilebiliyor. Şöyle de yapılabilir. 1 adet 500 ml şişe için küçük su şişeleri için almış olduğunuz balık taşı tozunu boşaltırsınız ve sonra pet şişe için limon suyu sıkarsınız pet şişe ağzına dolacak şekilde yani yarım litre limon suyu sıkarsınız ve ağzını kapatır alt üst yaparak karıştırısınız, her gün sabah yine aynı işlemi yaparak çünkü tozlar şişenin altına çöker ve bunu karıştırabilirsiniz sonra 1 Türk kahve fincanı veya yarım çay bardağı kadar doldurarak içebilirsiniz. Ayran şekilde olmaya başlar. Şimdi burda dikkat edilmesi gereken şişe kapalı olduğu için limon suyuda asitli olduğu için şişe şişme yapar ve bu esnada hemen şişenin içinde oluşan havayı almalısınız yoksa Allah korusun o an şişe patlar. Özellike bu karışımı yapanlar için kolaylık olması açısından her sabah bir miktar doldurup içilmesi için. Bu hazırlanışın sadece pet şişe içinde yapılması gerekiyor cam ve türevlerinde olmaz farkında olmadan genişleyen şişe görülmez ve patlar bunu yaşayan kişiler olduğunu biliyoruz. Kişi cam şişede hazırlamış ağzını kapattığı şişeyi çalkalamış havasınıda almayında elinde patlamış tabi insanlar şüpheye düşüyor bunun içinde ne vadı gibi. Sevgili arkadaşlar eşkina balık taşı tozu için en kolay 5 tane çay bardağına hazırlamak ve her gün karıştırp içmek yada pet şişe içine hazırlamak en kolayı benim açımdan 5 adet çay bardağına hazırlamak.

Elimden geldiğince bunu anlatmaya çalıştım arkadaşlar bu konuyla alakalı bilmek istedikleriniz olursa lütfen yazın. Tüm herşeyi sizlere aktarabilirim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
236
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
414
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
492
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
200
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
171
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
204
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt