Eşek Sütü Sabunu Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Coward
  • 563 Görüntülenme
  • 4 Yorum
C

Coward

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
1
Eşek sütü sabunu kullananlar için bilgilendirme yapmak istiyorum. Bu sabunun hem cilde hem de saça iyi gelen yönlerini test ederek çok fazla önerdiler. Eşek sütü kullanıcı yorum ve şikayetleri değerlendirmeleri incelendiğinde en çok olumlu geri dönüş cildi kattığı güzelliklerden yana olmuştur. Cilde peeling etkisi yaratarak ve nemlendirerek verdiği faydalardan ötürü cildin parlaması, beyazlaması, hep dinç ve genç gözükmesi nedenler ile kadın kullanıcılar tarafından çok fazla önerilmiştir.
Eşek Sütü Sabunu Kullananlar Yorumları.jpeg

Kadın kullanıcılar bu sabunun özellikle yüz başta olmak üzere her vücut bölgesinde günde en az bir kere kullanılması gerektiğini şiddetle tavsiye etmişlerdir. Eşek sütü kullanıcı yorum ve şikayetleri incelemelerinin devamında sedef ve egzama hastalarının bu mucizevi sabun ile bu hastalıklardan büyük oranda kurtulduklarına dair olumlu dönütler vardır. Üçüncü sırada yer alan kullanıcı yorum ve şikayetlerindeki en çok geri dönüşler ise saçlara verdiği parlaklık, güçlülük, kaşıntı ve kepeklerden kurtulmadır.

Eşek sütü sabunu fiyatları​

Eşek sütü sabunu fiyatları ürünün gramajı, kalitesi, üretim şekline göre değişmektedir. Genel olarak ortalama standartlardaki bir sabun (100-150 gr arası) 15 ile 50 tl arasındaki fiyatlara satılabilmektedir.

Eşek Sütü Sabunu Faydaları​

Eşek sütü sabunu faydaları bol miktarda A , B1, B2, C ve E vitamini, yüksek oranda magnezyum, kalsiyum, potasyum, fosfor, çinko ve sodyum içeren eşek sütünden yapıldığı için çok fazladır. Eşek sütü sabunu, pH değeri bakımından anne sütüne oldukça yakındır. İyileştirme özelliği sayesinde tedavi olarak kullanılan eşek sütü sabunu, aynı zamanda cildi gençleştirmesiyle de ünlüdür. Mısır Kraliçesi olarak bilinen Kleopatra'nın gençlik ve güzelliğini koruması için her gün 700'den fazla eşekten alınan süt ile banyo yaptığı anlatılmaktadır. Eşek sütü ve eşek sütü ile yapılan ürünler bu nedenle değerli ve faydalı görülmektedir.

Eşek Sütü Sabununun Cilde Faydaları​

Eşek sütü sabununun cilde faydaları Eşek sütü sabunu yaşlanmanın etkilerini geciktirerek genç bir görünüm sağlar. Eşek sütü sabunu; siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunu engeller. Cilt kararmaları ve cilt lekelerini önlemede etkilidir. Eşek sütü sabunu cildin nem oranını dengeleyerek, cilde parlaklık verir. Eşek sütü sabununun hücre yenileyici özelliği sayesinde sağlıklı bir cilt görünümü kazanmanızı sağlar. Eşek sütü sabunu gözeneklerin hava almasını sağlar ve böylece vücudu mikrop ve bakterilerden arınmasını sağlar. Doğal bir peeling etkisi oluşturarak ciltteki ölü derileri temizler. Eşek sütü sabunu düzenli olarak kullanıldığında cilt üstünde beyazlatıcı etkisi vardır. Sedef, egzama gibi birçok cilt sorununu eşek sütü sabunu ile doğal yoldan çözüme kavuşturmak mümkündür. Eşek sütü sabunu kışın kuruyan cilde iyi gelen cildi soğuğun etkilerinden korur. Aynı zamanda yaz aylarında da güneşin zararlı etkilerinden korur. Kışın cildi nemlendirdiği için cildin daha güzel görünmesini sağlar.

Eşek Sütü Sabununun Saça Faydaları​

Eşek sütü sabununun saça faydaları eşek sütü sabununun cilde faydası olduğu kadar saç için de çok fazla faydası vardır. Doğal olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur ve böylece rahatlıkla hem saça hem de vücuda kullanımı gayet uygundur. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde saç sorunlarını çok kısa süre içinde ortadan kaldıracaktır. Eşek sütü sabunu saç köklerini güçlendirir ve böylece saçların sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. Eşek sütü sabunu aynı zamanda saç derisinde oluşan kaşıntı, deri döküntüsü ve kepek gibi problemlerin giderilmesinde yardımcıdır. Saç derisi ve saç tellerinin nemlenmesini sağlar. Eşek sütü sabunu saç köklerini güçlendirdiği için aynı zamanda saç dökülmesine de iyi gelir.

Eşek Sütü Sabunu Nasıl Kullanılır

Eşek sütü sabunu nasıl kullanılır eşek sütü sabununu sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 kez düzenli olarak kullanması önerilmektedir. Bildiğimiz sabunlar gibi kullanılabilinir. Öncelikle cildi ıslatarak sonrasında sabun ile köpürtülür ve köpürtme işleminden sonra bir 5 dakika bekletilmesi önerilmektedir. Sonrasında fazla ovuşturmadan bol su ile durulanmalıdır. Eşek sütü sabunu kullananların, ciltlerinde ferah bir his yaydığını belirttikleri bilinmektedir. Ayrıca belirtmek gerekirse diğer sabunlarımızda olduğu gibi eşek sütü sabunu da bütün etki ve özelliklerini kaybetmemesi adına soğuk su ile yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından geleneksel yöntemler ile üretilen eşek sütü sabunu içerisinde, Sodyum Lauryl/ lauretsülfat (SLS), propilen glikol, petrol ürünleri, E.D.T.A, parabenler, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, triclosan ve kimyasal koruyucu maddelerin hiçbirini içermez. İçeriğinde parfüm bulunmaz, hoş kokuları ise doğal esansiyel yağ karışımları ile sağlar. Daha öncede belirttiğimiz gibi sabunlarımız, soğuk proses yöntemleri ile yapılmaktadır. Isıl işlem, yağ kaynatma vb. gibi işlemler olmadığı için sabunların yapısında herhangi bir değişme ya da bozulma olmamaktadır ve içeriğindeki vitamin ve mineraller de olduğu gibi kalmaktadır.
 
E

edias

Üye
Mesajlar
90
Tepkime puanı
1
Eşek sütü sabunu eve görüntüde bu şekil lakin fabrikasyon ürünlerinden uzak kalın
 
W

White

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Nasıl bir sabun bu kullanıp memnun kalan var mı?
 
M

Madenci

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Nasıl bir sabun bu kullanıp memnun kalan var mı?
Geçen aktara gitmiştim sırf ellerim çok hassas olduğundan diğer sabunlar kurutucu etki yapıyor diye birde bunu denemek için aldım 2 haftadır kullanıyorum. Memnun kaldığımı söyleyebilirim diğer sabunlar gibi cildi kurutmuyor nemlendirici etkisi çok yok ama güzel bir sabun diyebilirim.
 
P

pesimistler

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Eşek sütü sabunu falan hikaye çünkü hangi eşek sütü bu şekilde kalabilecek hadi söyleyin ben inanmıyorum :)
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt