Erkekte Sperm Sayısı Nasıl Artırılır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 383 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Evet arkadaşlar bu konuda çocuk sahibi olmak isteyen ama bir türlü olamayan insanlar için bir kaç yöntem verecem. Vereceğim yöntem denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Genelde bilinen yöntemler arasındadır internet sitelerinde adını sıklıkla duyduğunuz kür tarifleri. Bu tariflerden bir kaçını nasıl içileceğini ve hazırlandığını sizlere anlatayım. Çocuk sahibi olmak için erkeklerin sperm sayılarının yeterli olmasının yanı sıra sperm hareketliliği ve sperm başındaki yumurta kabuğu delen enziminde yeterli seviyede olması gerekir. Bu bize en etkili bir şekilde sağlayan keçiboynuzu kürü, çoban çökerten ve havuç suyudur. Aktardan kaliteli kırdığınıda için balı sünen keçiboyunuzu alıyoruz. Miktarı fark etmez belli bir süre kullanacağınız için fazla alabilirsiniz. 5 adet keçboynuzunu küçük 3 cm boyutunda kırıp bir cezve içinde hafif orta ateşte suyu kaynatıyoruz demlemeye bırakıyoruz. Yaklaşık 10 dakika su ısındıktan sonra ocağın altını kapatıp 10 dakika soğumasnı bekliyoruz. Soğuduktan sonra fazla bekletmeden sabah ve akşam yemeklerden 15 dakika önce 1 su bardağı içiyoruz. Bu kürü sürekli olarak yapmaya gayret ediyoruz. Keçiboynuzunu fazla kaynatmayaın ve bekletmeyin içindeki etken madde oranı azalabilir ve uzun süre beklerse şeker oranı yükselebilir. Her gün taze olarak hazırlayıp kullanmaya özen gösteriyoruz.

İkinci yöntem havuç suyudur. Havuç suyuda dığurganlığı artıran en önemli bitkisellerin başında gelir. Temzilenmiş havuçları ister robotto suyunu çıkarın isterse rendeleyin ğzerinde 1 su bardağı su ilave edin 20 dakika bekletin posyala birlikte tüketebilirsiniz. Bu havuç kürünüde sürekli olarak yapabilirsiniz.

Üçüncü yöntem çoban çökerten bitkisi 1 tutam çoban çökerten bitkisini yine aynı şekilde bir cezve içinde hafif orta ateşte kaynatıp altını kapatıyoruz. 20 dakika demlemeye bırakıyoruz ve soğuduktan sonra günde 1 bardaki aç yada tok karna tüketebilirsiniz.

Kadınlar için doğurganlığı artıran en etkili yöntem soğan suyu kürüdür. 1 tane orta boy açık kahverengi kabuklu soğan 4 eşit parçaya bölüyoruz ve cezve içinde orta ateşte kaynatıp altını kaynatıyoruz. Soğuduktan sonra öğlen ve akşam yemeklerinden önce içine birşey eklemeden 15 gün boyunca içilir. Kadınlarda adete 10 gün kala 10 gün boyunca da bu kür uygulanabilir. Soğan suyu adet söktürür tüplerin açılmasını sağlar. Bebek sahibi olmak için adet bittikten sonra yumurtlama hangi günde oluyor test kitleriyle takip yapılmalı ve 48 yumurtanın canlı kaldığı 48 içinde sperm ile buluşması gerekir.

soğan kürü.jpeg

Soğan kürü nasıl kullanılır?​

Soğan kürü ile hamile kalma şansını artırmak için en az üç ayda bir 15 gün uygulanması gerekmektedir. Kullanım süresine mutlaka uyulması gerekir.
  • Soğan kürünü hazırladıktan sonra öğlen ve akşam yemeklerden 15 dakika önce bir bardak ılık olarak içmelisiniz.
  • Soğan suyunu içeceğiniz zaman günlük taze olarak tüketilmelidir.
  • Soğanlar mutlaka açık kahverengi kabuklu soğanlar olmalıdır. Kırmızı, mor veya beyaz soğanlar etki etmeyebilir.
  • Soğanlar taze ve çimlenmemiş olmasına dikkat edilmelidir.
 
R

riwer

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Çoban çökerten, azgın teke otu suyunu demleyin her gün 1 bardak için ağırlık sporu çalışın etkisini mutlaka görürsünüz
 
Keleşo

Keleşo

Üye
Mesajlar
31
Tepkime puanı
3
çok insan, az dünya demektir.(fazla nüfus ucuz işgücü kalitesiz yasam üçgeni)

1- çocuklarınızın ve torunlarınızın pislik dolu kümeslerde doğan ve ayakları hareketsizlikten dolayı birbirine bitişik hale gelmişken 40. günde kesime giden tavuklar gibi olmasını istiyor musunuz? istiyorsanız bol bol üreyin.

2- çocuklarınızın ve torunlarınızın aşırı nüfus artışından dolayı tarım alanlarının yok olmasıyla beraber aç kaldığını, yaşanan kıtlıkta da sokaklarda birileri tarafından hemen orada kesilip yenildiğini görmek istiyor musunuz? istemiyorsanız fazla üremeyin. dünyada da herkese yetecek kadar tarım alanı ve tatlı su kaynağı kalsın. tarihte defalarca yaşanmış olan kannibalizm, yamyamlık bir daha yaşanmasın.

3- çocuklarınızın ve torunlarınızın haftada 8 litre su içebilme karnesinin olduğu bir dünyada yaşamasını, betonlar arasında doğup asfaltlar arasında 60 yıl geçirerek sağlıksız, mutsuz, egsoza ve gürültüye boğulmuş bir halde ölmesini, can çekişe çekişe temiz bir nefes dahi alamadan lağımda ömrü geçmiş bir fare gibi ölmesini istiyor musunuz? istemiyorsanız az üreyin.

hindistan, çin, endonezya, pakistan, filipinler, vietnam, kamboçya, bangladeş. 5 milyar aç ve çaresiz insan şimdiden doğudan hareket etmeye başladılar, başlayacaklar. bu küçük gezegen kimseye yetmiyor.

çok insan, az yaşam demektir.

1- üremeyin, 2-üremeyin, 3-üremeyin.

rol modeliniz cahil eltiniz, doblolu enişteniz ise, sikindirik aptal evlilik rekabetiniz ve doğacak besinsiz ve eğitimsiz çocuğunuz sizin için sorun değilse durmayın, devam edin. cehenneme bir odun da siz taşıyın.
 
E

erco

Üye
Mesajlar
106
Tepkime puanı
3
Gerçeklerle dolu çok iddalı bir yazı olmuş hocam :(
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
235
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
414
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
492
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
200
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
171
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
204
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt