En az 2 yıl finasterid kullananlar bakabilir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Orçun
  • 525 Görüntülenme
  • 3 Yorum
O

Orçun

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Proscar ilacını en az iki yıl yada daha fazla süre uzun dönem kullananlar deneyimlerini yazarsa ne gibi etkileri olduğunu saç çıkartıp dökülmeyi önlediğini, kaç sene kullandı yan etkiler var mı yokmu bilelim. En azından bu finasterid uzun yıllar kullanımıyla ilgili tecrübeleri bilmiş oluruz. Kullanan arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.
 
T

Taner043

Üye
Mesajlar
45
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
hemen hemen 1 sene olacak yan etkisi hiç yaşamadım etkiside pek olmuyor saclarıma finasteritten önce saçlarım kalınlığı dökülmesi rengi nasılsa finansla beraber halen aynı 1 senelık sürecim bu yönde
 
L

Lion

Üye
Mesajlar
27
Tepkime puanı
1
Finasteridi 2 yıl kullanmadım ama 8 ay kullanıp yan etkilerinden dolayı bıraktım. Uzun süre kullanabileceğim bir ilaç değil.

En çok fayda gördüğüm biotin oldu 3 senedir düzenli günde bir adet 5000 mcg alıyorum. Bu dönemde 2 kere bıraktım, bu süreçte saçlarımda incelme olduğunu fark ettim ve tekrar devam ettim.

Konu finasterid değil ama kendi tecrübem biotininde bende saçlarda fayda ettigini söyleyebilirim.
 
P

ParTikül

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
3 yıldır düzensiz olarak kullanıyorum saç dökülmesini azaltıyor ancak çok açıklığının varsa kapatacağını sanmam finasterid orta şiddetteki dökülmeler için etki ediyor. Yan etkiler oluştu ama vücut zamanla tolere ediyor bırakınca da bir çoğu geçiyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
318
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
375
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
D
Cevaplar
2
Gösterim
159
Pharmacy
Pharmacy
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
52
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt