Emr Hair Solution Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 668 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Emr Hair Solution Kullananlar Yorumları


Arkadaşlar saç dökülmesiyle ilgili gün geçmiyorki çeşit çeşit losyonlar iürünler piyasada kendini gösteriyor. Özellikle saç ürünleri saç derisinden sürüldüğü için yani oral değilde ciltten uygulanması yan etkisini en aza indiriyor veı bu gibi ürünlerin daha fazla ortaya çıkmasına sebep oluyor. Saç dökülmesinin kesin bir çözümü olmadığından dolayı vur kaç mantığı bu ürünlerde çok fazla işliyor. Emr hair Solution adını sıkça duyduğum bir losyon internette şöyle bir araştırayım dedim hiçbir açıklayıcı bilgi bulunmuyor ve resmi satışıda yok. Sanırım bu losyonu yapan bir şahıs gibi düşünüyorum yani merdiven altı bir ürün olabilir. Bazı kişilerin kullndığını internette okuduğum kadarıyla iddialı sonuçları var gibi görünen son dönemlerde en çok bahsedilen ürünlerden biri. Sonuçlarına bakılırsa saç çıkışlarında başarılı gibi duruyor, doğal yoldan saçların eski haline gelmesini sağlıyor. Saç dökülmesine kesin bir çözüm arayan ve saç ekimine gitmek istemeyen kişilerin kullanmayı tercih ettiği ve çok yüksek paralar verdiği bir ürün.

Ürünün resmi olarak satışı ve açıklayıcı bir bilgisi olmadığından içeriğinde ne gibi bir maddeler var tam bir muamma. Emr hair losyon içine anti androjen hormon baskılayıcı ilaç yada minoxidil katılmış olabilir diye düşünüyorum. Losyonun fiyatı oldukça pahalı. Ne tutturursam gibi bir amaçla yapılmış bir losyon. Bunları internette herhangi bir bilgisi olmadığı için yazıyorum.

Emr Hair Solution Saç Çıkarır mı? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları ve Yan Etkileri​

Losyonun resmini altta paylaştım bunu bilen duyan kullanan varmıdır? İnternette yorumlar gördüm resimler de gördüm ama içine minoxidil finasterid katıpta veya başka bir şey satabilirler. Saçları dökülen birileri bu konuyu mutlaka bulur diye bu konuyu açtım. Kullanan kişilerin resimlerini görmek istiyoruz.
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
152
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Bu ilaç bir anda ortaya çıkmıştı kullanan bir kaç kişi olmuştu şuan fiyatı 500 $ diyorlar kimse alıp kullanamaz.
 
R

Rustyn

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
İçerik hakkında bilgi var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
0
Gösterim
89
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
1
Gösterim
209
lastmorn
lastmorn
L
V
Cevaplar
1
Gösterim
395
lastmorn
lastmorn
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
217
Alberto
Alberto
Alberto
Z
Cevaplar
12
Gösterim
368
Bensu Şahin
Bensu Şahin
B

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
60
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
86
Robots
7

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt