Elon Musk Saç Ekimi Yaptırdı mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi meliss
  • 404 Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

meliss

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Elon musk saç ekimi yaptırdı mı? Saç ekimi öncesi kendisi 1971 yılında doğmuş ve çok başarılı bir iş insanı , Tesla elektrikli araçlarla ve uzaya gönderdiği uzay araçları ile dünya'da adından söz ettiren ve ülkemizde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşün bir gerçekten bir üst düzey girişimci. Elon Musk saç ekimi sonuçları öncesi sonrası var mı inanın bu konuda kesin bir bilgiye sahip değilim eğer var ise hangi saç ekim merkezinde yaptırdığını çok merak ediyorum diyebilirim. Birçok kişi, saç ekimi operasyonlarını tercih ederek saç dökülmesi sorununu gidermek veya saç yoğunluğunu artırmak için özellikle saç ekimi tercih ediyor çünkü saç dökülmesi karşıtı veya saç çıkarıcı ilaçların işe yaramadığını gördüler.

Elon Musk Kimdir?​


Elon Musk, 28 Haziran 1971 doğumlu olan Güney Afrika doğumlu bir iş insanı ve girişimcidir. Twitter sosyal medya hesabını almıştır. Musk, Tesla Motors, SpaceX ve SolarCity gibi şirketleri kurarak ve yöneterek bilim, teknoloji, enerji ve uzay sektörlerinde devrim yaratan projelere imza atmıştır. Tesla Motors, elektrikli araçlar ve yenilenebilir enerji teknolojileri üzerine odaklanan bir otomobil şirketidir. Musk, Tesla'nın CEO'su olarak şirketi 2004 yılında kurmuştur ve elektrikli araçların popülerleşmesine büyük katkı sağlamıştır.
 
L

Leonidas

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
elun mask için saç ekimi yaptırdı iddası çok fazla lakin ne kadar gerçekci bilmiyorum, dünyanın gözü önünde olduğu için bazı insanlar ister istemez saç ekimi yaptırıyor muhtemelen oda aynı şekilde
 
crown

crown

Üye
Mesajlar
91
Tepkime puanı
5
evet yaptırdı en azından okuduklarım ve gördüklerim o şekilde
 
R

Risalet

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Bunu bilmek çok güç adamı kel de gösterebilirler.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
213
Mehmetkulakcı
Mehmetkulakcı
M
Ö
Cevaplar
3
Gösterim
192
Aydem
Aydem
A
Ç
Cevaplar
1
Gösterim
138
arif2
arif2
A
A
Cevaplar
1
Gösterim
218
emre4
emre4
E
A
Cevaplar
1
Gösterim
84
ahmet4
ahmet4
A
M
Cevaplar
2
Gösterim
142
Saçsızkral
Saçsızkral
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
11

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt