Ekrem Civaş Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 172 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Ekrem civaş saç ekimi yorumları önemli olduğunu düşünüyorum çünkü saç ekimi yaptırmış kişiler en sağlıklı bilgiyi verip ve saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin nasıl hareket etmesi gerektiğini anlatır. Tecrübe en iyi yorumdur diyebilirim. Ekrem Civaş saç ekimi alanında ne kadar başarılı olduğunu inanın bilmiyorum nasıl sonuçları var hastaların yorumları neler çok fazla bilgiye sahip değilim lakin ilk ön izlenim olarak google da bulunan yorumlara bakabiliriz.

Kaan S adlı Kullanıcı : 7 yıl önce saç ekimi yaptırdığını ve 7 yıldır neredeyse saç ekimini kimse anlamadığını söylüyor.
dr.ekrem civaş.png


Yorumları inceleme fırsatı buldum google'da genel olarak yorumlar saç ekimi dışında diğer hizmetler ile alakalı, diş ve benzeri diyebilirim, forum sitemizde Ekrem Civaş saç ekimi yorumları ve saç ekimi sonuçları paylaşmak isteyen olursa lütfen paylaşabilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
66
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
55
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
86
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt