Egzama için kükürtlü sabun kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Edward
  • 351 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Edward

Üye
Mesajlar
26
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar son zamanlarda alnımda sivilceler ve yağlanma oluşmaya başladı saçlarımda sorun yok ama saç derime elimi sürdüğümde inanılmaz bir yağ elime geliyor sanırım egzama var diye düşünüyorum, yıkamak çözüm olmuyor 4 saat sonra tekrar oluşuyor alnımı ve kafamı selpakla siliyorum geçiyor ama kısa zamanda tekrar yağlanma oluşuyor yağlanma önleyici şampuanlar kullandım faydası yok. Beslenmenin ilgisi olduğunu düşünüyorum bu aralar işim gereği yağlı gıdalar tüketmiştim ondan olabilir mi sizce? Cilt yağlanma önleyici imex, sebamed yada kükürtlü sabunları kullananları araştırıyorum okuduğum kadarıyla imex sabun daha etkili yazanlar olmuş. Forumda daha önce diğer veya kükürtlü sabun kullananlar yada faydasını gören var mı?
 
M

mustafaa

Üye
Mesajlar
206
Tepkime puanı
16
Arkadaşlar son zamanlarda alnımda sivilceler ve yağlanma oluşmaya başladı saçlarımda sorun yok ama saç derime elimi sürdüğümde inanılmaz bir yağ elime geliyor sanırım egzama var diye düşünüyorum, yıkamak çözüm olmuyor 4 saat sonra tekrar oluşuyor alnını ve kadamk selpakla siliyorum geçiyor ama kısa zamanda tekrar yağlanma oluşuyor yağlanma önleyici şampuanlar kullandım faydası yok. Beslenmenin ilgisi olduğunu düşünüyorum bu aralar işim gereği yağlı gıdalar tüketmiştim ondan olabilir mi sizce? Cilt yağlanma önleyici imex, Sebamed yada kükürtlü sabunları kullananları araştırıyorum okuduğum kadarıyla imex sabun daha etkili yazanlar olmuş. Forumda daha önce diğer veya kükürtlü sabun kullananlar yada faydasını gören var mı?
Dediğiniz sorunu maalesef bende yaşıyorum yüzüm aşırı yağlaniyo mesela sabah sabunla yıkıyorum öğlen olmadan yüzüm yağlı , saçımı yıkıyorum akşam olmadan saç derim ıslak gibi oluyor ertesi gün de saç telleri yağlanmış oluyor
 
B

brakarr

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Ben de kükürtlü sabun aldım vücudum ve saçım içinde kullanabilir miyim? Saç, yüz ve vücut için kullanmayı düşünüyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
52
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
159
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
308
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
342
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
263
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
521
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
44
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
73
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt