Egza-s Kükürtlü Sabun Kullananlar Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi excalibu
  • 565 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

excalibu

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Egza-s kükürtlü sabun en sık karşılaşılan cilt yağlanması önlemek için kullanılan anti alerlij etkiler gösteren bir sabundur. Saçlı deri rahatsızlıklarından en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı saç yağlanması, yoğun kepek oluşumu, mantar, saç diplerinde sivilce ve egzama en sık görülen sorunlardan biridir. Saçlı deri sorunlarında bu saydığımız problemlerin tedavisi normal market şampuanları ile geçmeyebilir. Market şampuanları her ne kadar iyileştirici etki gösterse bile saha sonradan bu tür sorunlar kendiliğinden tekrar ortaya çıkabilir. Özellikle saçta mantar varlığı geçmeyen inatçı bir hastalıktır. Bu tip sorunlar için doğanın bizlere sunduğu çok etkisi olan maddeler vardır. Bunlardan biriside kükürt'tür. Kükürt düzenli olarak cilde uygulandığında kurutucu ve antibakteriyel etkler göstererek aşırı yağlanma, mantar, egzama yada seboreik dermatit varlığını ortadan kaldırır. Düzenli ve uygun aralıklarla kükürtlü sabun kullanımı cildin yağ dengesini korur, ciltteki aşırı yağlanmayı azaltır, sivilce, kepek ve kaşıntı gibi saçlı deri rahatsızlıklarını kısa zamanda tedavi edebilir. Antialerjik etkileri olan Egza-s sabun içeriğindeki doğal esanslar ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Ciltte tahriş yaratmaz, saçınızın ve cildinizi tazelik ve ferahlık kazanmasına yardımcı olur.

Arkadaşlar saç dökülmesi önleyici losyon kullanıyorum saç derimde aşırı yağlanma ve sivilcelenmeye sebep oluyor genelde yağlı bir cilde sahibim konazol şampuan kullandım tam geçirmedi forumda gördüğüm egza-s kükürtlü sabunu kullanıp memnun kalanlar var mı önerirmisiniz?
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
266
Tepkime puanı
3
Sabunların cip olarak kullanılan içeriği gerçekten çok önemli ayrıca ürün içeriğinin iyi bilinmesi lazım özü var esansı var bu işlerin
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt