Duymed saç ekimi yorumları sonuçları öncesi sonrası

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 245 Görüntülenme
  • 1 Yorum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #1
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Duymed saç ekimi sonuçları örnekleri
S10926-11132787.jpg
S10926-11130098.jpg
 
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Duymed saç ekimi yorumları sonuçları öncesi sonrası resimli yaptıranların fotoğrafları.Dış etkenlere bağlı ya da kalıtsal olarak kafanızın belirli bölgelerinde meydana gelen kel noktalardakiyok olan saç köklerini tekrar geri getirmek için yapılan saç ekimi, 1990’lı yıllardan beri uygulanan ve kalıcı olan cerrahi bir işlemdir. Saç ekimi işlemi sırasında verici alan olarak adlandırılan ve iki kulak arkasındaki ense kısmından alınan saçlar genetik olarak kendi saçınızla benzer yapıdadır. Saç ekimi özellikle erkek tipi saç dökülmesinde son derece etkilidir.
Saç ekimi işlemi yaptırmadan önce saç ekimi yorumları ve saç ekimi şikayetleri başlıklarına çok dikkat etmelisiniz. Yorumlar ve şikayetleri inceleyerek kendiniz için en uygun saç ekim merkezini rahatlıkla bulabilir ve işleminizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Ülkemizde yaşayan ya da burada Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için en iyi ve en güvenli saç ekim merkezlerini derledik;
Saç ekimi fiyatları , tercih edeceğiniz hastane ya da kliniğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Saç ekimin uygulanacağı kişiye, uygulanış şekline ve kliniğin ya da hastanenin bulunduğu bölgeye göre değişebilen fiyatlar arasından size en uygununu bulabilmek için öncelikle muayene olmanız tavsiye edilir. Muayene sonrasında sorununuza göre bir saç ekimi yapılacağı için net saç ekimi fiyatını öğrenebilirsiniz. Saç ekim işlemleri ve saç ekim fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinebilmek için forumumuzu takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Saç ekimi ile ilgili sormak istediğiniz soruları konunun altından sorduğunuz takdirde saç ekim işlemi yaptıran kişilerden cevaplar gelecektir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
123
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
136
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
178
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
54
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
86
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt