Dutasteride mi yada Finasteride mi sizce hangisinin kullanımı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Stores
  • 311 Görüntülenme
  • 3 Yorum
S

Stores

Üye
Merhaba arkadaşlar bir süredir forumu takip ediyorum özellikle oral ilaç kullanan arkadaşların sonuçlarına bakıyorum ne kadar etkili olduğunu takip ediyordum aslında saç ektirmeye karar vermiştim ama şuan işsiz olduğum için iş bulana dek ertelemeye karar verdim gibi düşüncem var. Saç ektirmeden önce alternatif yollar araştırmaya başladım yaşım 29 olduğu için işe yarayan etkili bir tedavi yöntemi seçmeye karar verdim ve bu süreçte araştırdığım kadarıyla avodar (dutasteride) ile finasterid (proscar) arasında kararsız kaldım. Proscar kullanmaya başlayacakken en azından FDA onaylı diye kullanmayı düşünüyordum bu arada ilginç bir site buldum.

Sitedeki yazıyı okuyunca tek yumurta ikizleri den biri 4 yıl boyunca finasterid, diğeri 4 yıl boyunca dutasteride kullanmış. İkisinin sonuçlarına bakıldığında dutasteride çok daha etkisi olduğu görülüyor.

Şimdi bu konuda sizin yorumlarınızı merak ettim lütfen bol bol yorum yazın düşüncelerinizi merak ediyorum siteyi de iyice incelemenizi tavsiye ederim.

A

Analist

Üye
Önerim finasterid kullanmak, dutasterid çok tartışılıyor konuşuluyor finasa göre yan etkileri biraz fazla yan etkilerinden dolayı kullanmak isteyen pek yok

L

lugano

Üye
Dutasterid ile daha kısa zamanda sonuç alabilirsin finas etkisi 1 yıldan uzun sürüyor mşnoxla beraber daha etkili ve hızlı saçlar çıkacağını düşünüyorum

Alperen

Alperen

Üye
Kısmet olursa Finasterid topical losyonu yapacağım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
341
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
268
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
181
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
50
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt