Dutasteride önlerde işe yarar mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Precious
  • 203 Görüntülenme
  • 2 Yorum
P

Precious

Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Dutasteride önlerde işe yarıyor mu ? 1 senedir finasterid kullanıyorum ve saçlar dökülmeye incelmeye devam ediyor sanırım etkisi olmayacak, bu sürede yan etki görmedim dutasteride kullansam önlerde saç çıkarabilir miyim? İlk başlarda 4 ay gibi minoxil kullandım bıraktım şimdi kullanmıyorum.
 
K

Kami

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Benim bildiğim finasterid ve dutasterid saç çıkarmıyor sadece olan saçların dökülmesini engeller ama dutasterid önlerde daha fazla işe yarıyor gibi görünüyor sebebini bilmiyorum ama benim tahminimce dutasteridin proteğine bağlanma oranı %99 ve saç dökülmesi olanlarda ön taraflarda pgd2 proteğini 2 - 3 katına çıkıyor ya da DHT’yi daha fazla baskıladığı için de olabilir.
 
K

Kelaynak

Üye
Mesajlar
30
Tepkime puanı
0
Dutasterid, finasterid'e göre çok daha tehlikeli bir ilaç, finasteridden yan etki görmemiş olmanız, dutasteridden görmeyeceğiniz anlamına gelmez. Fayda göreceğiniz anlamına da gelmez. Bir çok kişi kullandı sonuç alamayan çok kişi var
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
309
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
367
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
511
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
16
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
28
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt