Dutasterid yan etkileri kalıcı mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi onur38
  • 136 Görüntülenme
  • 4 Yorum
O

onur38

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar tam bir yıldır finasterid kullanıyorum saçlarım yarı seyrek durumda ön taraflar açılmaya başladı vertex yeride hafiften açıldı dökülmeyi durdurması için proscar 1 mg her gün düzenli 1 yıldır kullandım. Gördüğüm etkileri sadece dökülmeyi kesti dökülen saçları çıkartmadı seyreklikler aynısı gibi duruyor.

Proscar etkisi oldu lakin açılmayı kapatmadığı için yerine üç güne bir avodart kullancam. Mevcut tedavim günde bir kez minoxil + kafein losyon, üç güne bir dutasterid, her gün 5 mg biotin. Bu tedaviye başka bir şey eklememe gerek var mı? Ayrıca dutasterid kalıcı yan etkileri olduğunu, mental olarak yorgunluk yaptığını ve ilacı bırakmasına rağmen 6 aydır düzelmediğini söyleyenler var. Avodart uzun süre kullanıp cinsellik üzerinde geçmeyen olumsuz yan etkileri yaşayanlar bilgilendirme yapabilir mi?
 
A

Alcapone

Üye
Mesajlar
42
Tepkime puanı
1
Bunu bilemeyiz kişiden kişiye göre değişiyor vücut belli bir zamandan sonra yan etkileri tolere ediyor. Bende kullanıyorum 1 yıldan sonra yan etkilerde azalma oluyor ama bıraktığımda geçmişti
 
I

invincible

Üye
Mesajlar
26
Tepkime puanı
0
Bırakıldığında yan etkiler geçiyor zamanla kayboluyor 8 ay sonra kullanma sıklığını azaltmak gerekebilir
 
E

ertürk

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
1
Dutasterid etki etmediği gibi birde yan etkileriyle uğraşıyom 4 ay oluyor başlayalı dökülmeler azaldı ama önlerde seyrelmeler devam ediyor önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Dutasterid yan etkilerini genç yaşta daha çok hissedilir 30'dan sonra çok ciddi şekilde hissesilmez
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
312
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
370
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt