Dutasterid ve estradiol kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kami
  • 473 Görüntülenme
  • 2 Yorum
K

Kami

Üye
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar yabancı forumlarda gezerken gördüm özellikle dutasteride ilacı ve estradiol hormonu kullanmak saçlarda inanılmaz saç çıkışı yapmış öncesi resimlerine baktım kafa seyrelmiş bu ikiliyi kullandıktan sonra adamım saçlarında bomba etkisi yaratmış estradiol zaten saç dökülmesini önlediğini çoğu kişi biliyor bende kullanmak istiyorum ama cesaret edemiyorum birisi forumda yazmış finas ile dutas tek başına uzun yıllar kullanılırsa gözle görülür etkisi oluyormuş ama estradiol ile birlikte kullanılırsa kısa zamanda saçları önleri bile baya çıkartabiliyor muş valla bende kararsız kaldım bir doktora sormuştum bana baya kızmıştı kullanılmaz diye şimdi sizlere soruyorum bu şekilde dutasterid ve estriol birlikte oral olarak kullanıp deneyim yaşayan varmı kullansak ne gibi sonuç alabilirim ve yan etkiler yaşanabilir.
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Oral yani ağızdan hap içilerek değil losyon yapılabilir mi?
 
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Mesajlar
224
Tepkime puanı
31
Dutasterid + estradiol ikisi birlikte oral kullanmak etkili olur tabiki ama çok riskli bir kullanım beyinde hipofiz bezi büyümesi ve prolaktin hormon yükselmesi olma ihtimali çok yüksek jinokomasti de olur estradiol topikal kullanman diğerine göre daha güvenli sayılabilir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
121
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
322
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
262
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
177
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
211
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt