Dutasterid kullanıp dökülmesi devam eden var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Sagopa
  • 225 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Sagopa

Üye
3 aydır dutasterid kullanıyorum 3 güne 1 akşamları alıyorum şimdiye kadar hafif derecede yan etki oldu ama hayatımı etkileyecek düzeyde değil. Finasteride başladığımda daha çok yan etki yaşamıştım bu ilaçta yan etki olmayınca şaşırdım doğrusu. Bu 3 aylık zamanda saç dökülmemde azalma olduğunu gördüm saçımı yıkarken, tararken, elimle çektiğinde kolay saç kopmuyor bu iyi ancak ön bölgelerimde ağrı ve deri batma hissi devam ediyor ovalayınca geçiyor 1 saat sonra yeniden başlıyor. Sizce bunun sebebini bilen var mı? İyiyemi yoksa kötüye mi işaret?

R

roronoa

Üye
DHT baskılayınca scalpta testosteron artıyor dhtye dõnüşemeyince tabi hep DHT asıl düşman olarak görüldüğü için testosteronun etkileri gözardı ediliyor ve buna duyarlı olan saçta etkileniyor. Dutasterid tepe bölgesini toparlayıp ön çizgiyi bozduğu yorumları var. Topikal antiandrojen losyon uygulanabilir

L

lastmorn

Üye
Androjen hormonları yağlanmayı, ağrıyı tetikliyor östrojen hapları kullandığımda ağrı ve yağlanma olmuyordu bu seferde kaşıntı oluşuyordu

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
119
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
313
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
260
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
173
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
210
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt