Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mehmetaydn
  • 369 Görüntülenme
  • 1 Yorum
M

Mehmetaydn

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
0
Dr. Zekeriya Kul saç ekimi alanında yıllardır çözüm üreten ve hastalarına çok güzel sonuçlar çıkaran bu ülkenin iyi doktorlarından bir tanesi, saç ekimi alanında yaptığı çalışmaları daha fazla götürmesi , saç ekimi sonuçlarında aldığı başarılı sonuçlar ile ismini ön plana çıkarıyor. Yetişkin bireylerde günlük olarak saçların belli bir sayıya kadar dökülmesi normal kabul edilir; ancak hormon dengesizliği, vitamin eksiklikleri, mevsim değişimi gibi bazı nedenlerden dolayı bireylerde durum bir sorun haline gelebilir. Sonuç olarak istenmeyen bir görünüm meydana gelebilir.
Bu durumu kalıcı ve doğal bir görünüm ile ortadan kaldırmak isteyen bireyler için harika saç ekimi merkezlerinden biri Zekeriya Kul Saç Ekimi Merkezidir.

Op. Doktor Zekeriya Kula Saç Ekimi Şikayet​

Zekeriya Kul Saç Ekimi Merkezi yorumları incelediğimizde ve saç ekimi olarak şikayet diye bakıldığı zaman hiçbir şekilde bir olumsuzluğa rastlanmadığı gibi pek çok olumlu durumdan söz edilmiştir ve çok başarılı Zekeriya Kul Saç Ekimi Merkezi sonuçlarına rastlanılmaktadır. Bu nedenle İstanbul'da yaşayan kişilerin saç ekimi görüşmesi yapmak için gidebileceği pek çok farklı merkezlerden biri de burasıdır.

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları​

Saç ekim fiyatları her geçen gün değişiyor 2021 yılında 5.000 lira olan bir saç ekimi bugün çok farklı noktada .Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Merkezi fiyat bilgisini merak ettiğinizde kliniğin telefon numarasından randevu almanızı ve de doktorunuza muayene olmanızı tavsiye ederiz. Bunun nedeni her bireyde saç ekim işleminin farklı şekillerde yapılma olanağının bulunması ve bu durumun da fiyatları değiştirmesidir.

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi İletişim​

Adres: Vital Fulya Plaza, Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Cd., No:23, 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 241 44 44
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
R

rossi

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Saç ekimi alanında ender doktorlardan birisi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
136
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
152
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
183
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
155
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
123
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
58
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt