Dr. Sibel Ulusan seyrek saç ekimi görünümü ve kanal açma

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi sloocer
  • 202 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

sloocer

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
İyi günler herkese, yaşım 30 İzmir'de yaşıyorum saç ekimi yaptırmak için araştırma aşamasındayım bi kaç yer aklımda oluşmaya başladı ilk tercihim Dr. Sibel Ulusan'a saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ancak aklıma takılan soru var, Sibel hanımın saç ekimi sonuçlarına baktığımda nedense görsel açıdan seyrekmiş gibi geliyor ekim sonrası süreç fotoğraflarında ekilen saçın arasında fazla boşluklar var gibi görünüyor tüm alanı kapatmak için bu şekil yapıyorlarda seyrek bir görüntü tam istenilen sonucu vermeyebilir ve kanal açmak için instagramda enjeksiyon iğnesi kullandığını gördüm bu iğne fazla kalın geldi. Ekimden önce proscar biotin kullanmak gerekir mi, görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.
 
D

Demirkan

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Sonuçlar kişinin saç kalitesi açık alanına göre değişir bunun dışında sibel hanımın kanal açımı gayet sık olduğu düşünüyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
88
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
150
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
157
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
44
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt