Dr. Sibel Ulusan Saç Ekimi Şikayet

• Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 4K Görüntülenme
  • 50 Yorum
M

Mzere

Üye
Samet beyle gorusuyor ve ilgileniyoruz . Boyle bir fotografi var onu koymayi unutmus . Tum bunlara ragmen kendisinin mutlu olmasi icin elimizden geleni yapiyoruz. Biz her zaman kisisel olarak hastalarımızı ılk planda tutarız.
Hocam çok iyi bir çalışma olmuş elinize sağlık. 👌👏

S

smtbsr

Üye
Buyurun o fotoğrafları da koyuyorum

Ekli dosyalar

• IMG_3417.JPG
    IMG_3417.JPG
    2.1 MB · Gösterim: 87
  • IMG_3418.JPG
    IMG_3418.JPG
    2.1 MB · Gösterim: 75
  • IMG_3422.JPG
    IMG_3422.JPG
    2.1 MB · Gösterim: 65
  • IMG_3425.JPG
    IMG_3425.JPG
    1.9 MB · Gösterim: 65
  • IMG_3427.JPG
    IMG_3427.JPG
    1.7 MB · Gösterim: 82
S

smtbsr

Üye
Ters ışık, çekim açısı, ortamım loşluğu vs görüntüyü çok etkiliyor arkadaşlar. En basit örnekleri bunlar ve yukarıdakiler. Aynı ortamda 4 farklı foto 4 farklı sonuç

Ekli dosyalar

• IMG_3930.JPG
    IMG_3930.JPG
    2.6 MB · Gösterim: 80
  • IMG_3938.JPG
    IMG_3938.JPG
    2.4 MB · Gösterim: 82
  • IMG_3940.JPG
    IMG_3940.JPG
    2.6 MB · Gösterim: 83
  • IMG_3941.JPG
    IMG_3941.JPG
    2.6 MB · Gösterim: 90
2

26yaman

Üye
Ters ışık, çekim açısı, ortamım loşluğu vs görüntüyü çok etkiliyor arkadaşlar. En basit örnekleri bunlar ve yukarıdakiler. Aynı ortamda 4 farklı foto 4 farklı sonuç
Gerçekten ekimin kötü olmuş üzüldüm durumuna aslında Sibel hanım bu konuda tecrübeli zafer beyde çok anlayışlı mütevazi biri benim fikrim eğer ücret talep ederseniz alırsınız
ekim yaptırmak istersenizde ekiminizi en iyi şekilde yaparlar tabi bu konuda seçim sizin

D

drzaferulusan

Üye
Biz görüşüyoruz. İzmir e gelmesini bekliyoruz.

S

smtbsr

Üye
Biz görüşüyoruz. İzmir e gelmesini bekliyoruz.
Evett malesef çok kötü bir sonuç. Tekrar Trabzon'dan İzmir'e gidip ekim yaptırmak istemediğimi (ki hem benim için çok masraflı olacak hem de ekim sonrası işlemleri klinikte yaptırmayacağım, ayrıca merkeze olan inancımı da yitirdim) iki kez söyledim ve Ücretimin iadesini istedim ama hiç oralı bile olmuyorlar illa da gelin tekrar ekelim diyorlar. Ben de Allah'a havale ediyorum. Ben öğretmenim benim 3-4 ayda kazandığım parayı 1 günde kazanıyorlar ama yine de hakkım olanı vermeye yanaşmıyorlar. Zafer bey yukarıda da bir resim paylaşmış Samet beyin böyle bir resmi de vardı diye çalışanı da altına hemen yapıştırmış cevabı Mükemmel sonuççç.. Ama diğer resimlerde yaptığınız saygısızlığın cevabını aldınız. Güya ben yalan söylüyorum, ekim güzel oldu ama sonradan döküldü demeye getiriyorsunuz hee..

E

erco

Üye
Evett malesef çok kötü bir sonuç. Tekrar Trabzon'dan İzmir'e gidip ekim yaptırmak istemediğimi (ki hem benim için çok masraflı olacak hem de ekim sonrası işlemleri klinikte yaptırmayacağım, ayrıca merkeze olan inancımı da yitirdim) iki kez söyledim ve Ücretimin iadesini istedim ama hiç oralı bile olmuyorlar illa da gelin tekrar ekelim diyorlar. Ben de Allah'a havale ediyorum. Ben öğretmenim benim 3-4 ayda kazandığım parayı 1 günde kazanıyorlar ama yine de hakkım olanı vermeye yanaşmıyorlar. Zafer bey yukarıda da bir resim paylaşmış Samet beyin böyle bir resmi de vardı diye çalışanı da altına hemen yapıştırmış cevabı Mükemmel sonuççç.. Ama diğer resimlerde yaptığınız saygısızlığın cevabını aldınız. Güya ben yalan söylüyorum, ekim güzel oldu ama sonradan döküldü demeye getiriyorsunuz hee..
Hocam bu sizin saç ekimi sonucu gurur oldu sanırım firma açısından. Saç ekimi sürecinde şunu anladım ki saç ekim merkezinin önceki müşterilerine davranışları çok önemli, şimdi saç ekimi yaptırmaya kalktığımda o firmalara ait saç ekimi olumsuz olduğunda müşteriye davranışları çok önemli bugüne kadar saç ekimi süreci sonrası kötü bir sonuç olduğunda ücret iadesi yapan var mı? Saç ekim merkezi yerinin gerçekten sağlık ve hijyen açısından en iyi bir merkez seçilmeli.

S

smtbsr

Üye
Ne meselesi yaptıklarını bilmiyorum dostum ama Profesyonellikten çok çok uzak olduklarını söyleyebilirim. Yine bir arkadaş Antalya'da Hakan Doğanay'a ektirmişti ki olmadı sonuçtan memnun kalmadı Tak ücretini iade etti adam ki bunu doktoru teklif etti yani düşünün, hatta arkadaş dedi hocam o kadar zahmet çektiniz yarısını ödeyin isterseniz dedi ama adam hepsini ödedi. Başarısız ekim yapmış da olsa adam işinin arkasında profesyonellik bunu gerektirir.

S

smtbsr

Üye
Paşlaştığım fotoğraflarda 9. aylara ait fotolar da var 1. yıl da şuanki halimden de fotoğraflar var arkadaşlar. Hani çıktı da sonradan döküldü diye bir durum yok 8-9. aylarda neyse öyle kaldımki ektiklerinin de yarısı çıkmadı zaten.. Ben Allah'a havale ettim kendilerini haram zıkkım olsun aldıkları paranın her kuruşu da Hem saçlarımı mahvettiler hem ekimle daha iyi olur dediğim umudumu elimden aldılar. Bir de üstüne 2000 Euro mu aldılar

L

Levent

Üye
Paşlaştığım fotoğraflarda 9. aylara ait fotolar da var 1. yıl da şuanki halimden de fotoğraflar var arkadaşlar. Hani çıktı da sonradan döküldü diye bir durum yok 8-9. aylarda neyse öyle kaldımki ektiklerinin de yarısı çıkmadı zaten.. Ben Allah'a havale ettim kendilerini haram zıkkım olsun aldıkları paranın her kuruşu da Hem saçlarımı mahvettiler hem ekimle daha iyi olur dediğim umudumu elimden aldılar. Bir de üstüne 2000 Euro mu aldılar
Hocam 2000 euro bana çok pahalı geliyor 30.000 lira, Görüşmemiz devam ediyor diye yazı okumuştum nedir son durum size ulaştılar mı?

rooney43

rooney43

Üye
Merhaba son süreç ile ilgili bir paylaşım olmamış ücret ödemesi yapıldı mı? Bu gibi yüksek fiyatlı saç ekim merkzlerinde baştan konuşulmalı sözleşme yapılmalı gerçekten verdiğimiz para çok fazla

S

Sürücü

Üye
Sibel ulusan saç ekimi sonuçları ile ilgili bir üye şöyle yazmış ekran alıntısı gördüm.
IMG_20220605_000347.jpg

Keleşo

Keleşo

Üye
Sibel asker gibi greft diziyor ,estetik sıfır ona ekilir mi? ,ayrıca Türkiye de mutalip keser hariç hepsi kasap. Oda hasta seçiyor benim gibi kafası hava limanına dönmüş hastayla muhatap bile olmuyor. yabancı forumlara bakin hepsi küfür ediyor türk doktorlarına.İspanyollara bakin biraz feyz alın adamlar nakış gibi işliyor greftleri

E

ericline

Üye
Sibel asker gibi greft diziyor ,estetik sıfır ona ekilir mi? ,ayrıca Türkiye de mutalip keser hariç hepsi kasap. Oda hasta seçiyor benim gibi kafası hava limanına dönmüş hastayla muhatap bile olmuyor. yabancı forumlara bakin hepsi küfür ediyor türk doktorlarına.İspanyollara bakin biraz feyz alın adamlar nakış gibi işliyor greftleri
Hocam neden öyle dedin ki, benimde dikkatimi çeken farklı bir ekim yapıyor gibi güzel bir görüntü çıkıyor gibi düşündüm sonuçları en azından öyle, kafama takılan fiyatları çok pahalı benim bir arkadaşım fiyat almış 3000 euro gibi rakama bu rakama belki Dr. Koray erdoğan ekiyor yada ne bilim Dr. Hakan doğanay gibi doktorlar var

Keleşo

Keleşo

Üye
Hocam neden öyle dedin ki, benimde dikkatimi çeken farklı bir ekim yapıyor gibi güzel bir görüntü çıkıyor gibi düşündüm sonuçları en azından öyle, kafama takılan fiyatları çok pahalı benim bir arkadaşım fiyat almış 3000 euro gibi rakama bu rakama belki Dr. Koray erdoğan ekiyor yada ne bilim Dr. Hakan doğanay gibi doktorlar var
Saç ekimi böyle olur ,sibel gibi iki üç tüy dikmeye 2000€ istemek ayıptır ya

E

ericline

Üye
Saç ekimi böyle olur ,sibel gibi iki üç tüy dikmeye 2000€ istemek ayıptır ya
Türkiye'de örnek gösterebileceğin doktor var mı hocam sen bu saç ekimine baksana belki 10. euro isterler bu saç ekimine

Keleşo

Keleşo

Üye
Türkiye'de örnek gösterebileceğin doktor var mı hocam sen bu saç ekimine baksana belki 10. euro isterler bu saç ekimine
3-4€ greft enson bildiğim kadarıyla ,İspanya için fazla para değil ,burada 3-4 liraya kimse sprey sıkmaz . Maalesef alim gücümüz yerlerde.
Türkiye de mutalip keser var o da hasta seçiyor. benim gibi kafası hava limanına dönmüş hastayı içeri sokmaz

L

Levent

Üye
3-4€ greft enson bildiğim kadarıyla ,İspanya için fazla para değil ,burada 3-4 liraya kimse sprey sıkmaz . Maalesef alim gücümüz yerlerde.
Türkiye de mutalip keser var o da hasta seçiyor. benim gibi kafası hava limanına dönmüş hastayı içeri sokmaz
Muttalip Keser saç ekimi ne kadar ekiyor hocam, tedavi denediniz mi hiç siz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
4
Gösterim
50
M
S
Cevaplar
1
Gösterim
62
M
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
77
B
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
65
M
B
Cevaplar
8
Gösterim
137
Buraktarhan
B

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
58
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
89
Robots
24

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt