& Saç Dökülmesi Forum

Sacekimisonuclar.com Sizlere saç dökülmesi ve saç ekimi hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza cevap bulma olanağı tanıyan yardımlaşma platformdur.

Dr. Sibel Ulusan saç ekimi şikayet olan var mı?

Saç Ekimi Şikayetleri

Saç Ekimi

Üye
Üye
Katılım
31 May 2021
Konular
91
Mesajlar
155
Tepkime puanı
5
  • #1
Dr. Sibel Ulusan saç ekimi şikayet var mı? Saç ekimi ektirenlerin, yaptıranların sonuçları öncesi sonrası olumsuz bir saç ekimi araştırması içine girmiş bulunmaktayım. Özellikle günümüzde saç ekim firmaları çokca fazlalaştı bunun için saç ekim merkezlerinde tecrübe kazanmış bir çok kişi sağlık ile ilgili saç ekim uzmanı olarak karşımıza çıkıp saç ekim firması kurabiliyor. Özellikle saç ekim işlemlerine ülkemizde Doktor ünvanı ile katılan çok fazla saç ekim doktoru bulunmamakta. Sevgili arkadaşlar saç ekimi ile ilgili bir makale yazı okumuş olabilirsiniz ama sizlerin dikkat edeceği şu olsun lütfen. Saç ekimi yaptırmaya karar kıldınız özellikle saç ekim firmasından ücret öncesi kendi saç yapınızda kendi kafa modelinizde saç ekimi örneği isteyin, neden bunu bu şekilde söylüyorum siz ince telli bir saç ekimine sahipsinizdir ama saç teli kalın bir hastanında saç ekimine özenmişinizdir lütfen bu farklara göz atın.
 

haydi

Üye
Üye
Katılım
29 May 2021
Konular
3
Mesajlar
71
Tepkime puanı
2
  • #2
Sibel Ulusan ve Zafer Ulusan dan şikayetçi yoktur herhalde sonuçları güzel görünüyor şimdiye kadar. Saç ekim alanında iyi bir ekimci ise hastanın sonucu kötüde olsa bir çözüm üretiyorlar
 

Uzman

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haz 2021
Konular
0
Mesajlar
25
Tepkime puanı
2
  • #3
Sibel Ulusan'a ait saç ekimi yaptıran var bu konuda.
 

Konuyu okuyanlar

Etiketler

Saç tedavisi başarısı için:
Azim...
Sabır...
Zaman...
Bilgi...
ve imkan...

Üst Alt