Dr. Reha Yavuzer Saç Ekimi

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 510 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Günümüzde kellik ve saç dökülmesine karşı pek çok farklı tedavi yöntemi görebilirsiniz. Değişik ilaçlar, kremler ve bakım rutinleri deneyebilir ama sonuç alamayabilirsiniz. Saç ekimi, kellik ve saç dökülmesiyle başa çıkmak için en uygun yöntemlerdendir. Kalıcı bir sonuca sahip olacaksınız ve istediğiniz boyutta bir kelliği kapatabileceksiniz. Şu anda pek çok farklı saç ekimi yöntemleri mevcuttur. Benzer bir şekilde, ülkede birçok farklı saç ekimi doktoru bulabilirsiniz. Başarılı bir sonuç elde etmek için, güvendiğiniz bir doktor bulabilmeniz önemlidir. Türkiye'de FUE yöntemini en iyi kullanan doktorlardan biri Prof. Dr. Reha Yavuzer'dir. Bu forumda Prof. Dr. Reha Yavuzer saç ekimi fiyatlarını ve Prof. Dr. Rahe Yavuzer yorumlarını bulabilirsiniz.

Dr. Reha Yavuzer Saç Ekimi Sonuçları

Saç ekimi yaptıracaksınız; deneyimli, temiz çalışan ve başarılı bir doktor ararsınız. Prof. Dr. Reha Yavuzer de bu maddelere uyan bir uzmandır. Toplam 22 yılı aşkın deneyimi vardır ve saç ekimi dışında da plastik cerrahide başarılıdır. Hem uluslararası dergilerde hem de yerel dergilerde bol sayıda makale de yayınlamıştır ve dört tane kitap yazmıştır. FUE yönteminde başarılıdır ve Prof. Dr. Reha Yavuzer saç ekimi yaptıranların sonuçları beklentilerinin de ötesindedir. Eğer tecrübeli ve güvenilir bir doktor arıyorsanız, tam size göre biridir. Prof. Dr. Reha Yavuzer saç ekimi fiyatlarını öğrenmek için kendisi ile görüşmeniz gerekir. Yapacağı işleme göre fiyatı değişebileceğinden, kesin bir rakam bulmak zor olabilir.

Prof. Dr. Reha Yavuzer iletişim Bilgileri

Adres: Tesvikiye Caddesi Varol Apt No:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı Şişli, İstanbul
Telefon: (0212) 259 50 50

Fue Yöntemi Saç Ekimi​

Fue yöntemi en iyi saç ekimi yöntemleri arasındadır. Size hem daha hızlı bir iyileşme süreci sağlayacak hem de görünür yara izi bırakmayacaktır. Pek çok kişi FUE yöntemini tercih ediyorlar ve sonuçlarından memnun kalıyorlar. Prof. Dr. Reha Yavuzer'e ulaşarak, FUE yöntemi ve saç ekimi konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
O

Onex

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Dr. Reha Yavuzer'e ait saç ekimi sonuçları yok forumda
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
64
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
16
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt