Dr. Muttalip Keser saç ekimi şikayet var mı?

  • Konu Sahibi Fatih28
  • 612 Görüntülenme
  • 2 Yorum
F

Fatih28

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Bu aralar saç ekimi yapan bir çok merkezin ekim sonuçlarına bakıyorum saç ekimi yaptırmaya pek niyetim yoktu ama kafanın açılmaya başlamasıyla birlikte ekime karar verme aşamasına geldim. Şimdiye kadar tedaviler uyguladım iyide sonuç aldım ama artık tedavi uygulayacak zamanım olmadığından yapamıyorum. Dr Koray Erdoğanın asmed merkezine uğradım bilgi aldım, likya saç ekibiyle görüştüm, Muttalip hocanın ekimlerini baktım görüşmeyi düşünüyorum ama forumda saç ekimi yaptıranların yorumlarını merak ediyorum. İnternette gerçek dışı bilgiler var bazı saç ekimi yaptırmış kişiler kendi ekim yerlerini öneriyorlar ama sanki bana reklam gibi yorumlar geldi bu merkeze ekim yaptıran varmı ekim işlemini kim yapıyor kaç seans sürdü operasyonadan sonra ilgilenmeleri nasıl oldu yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim. Cevaplarınız için teşekkürler..
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
147
Tepkime puanı
5
Muttalip Keser saç ekimi alanında çok güzel sonuçlar alan ender saç ekimi uzmanlarından yıllardır duyarım çalışmalarını. Muttalip keser hocanın saç ekimi şikayetine denk gelmedim . Saç ekiminde ne istediğinize bağlı garanticimisiniz, yoksa maddi olarak mı bakıyorsunuz? Bir çok etken var siz nasıl bir düşünceniz var çünkü piyasada ülkemizde saç ekiminde her kategoride saç ekimi fiyatı veren ve güzel sonuçlar veren klinikler var
 
O

Onex

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
yok güzel insanlar yok :)
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
4
Gösterim
50
M
S
Cevaplar
1
Gösterim
62
M
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
77
B
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
65
M
B
Cevaplar
8
Gösterim
137
Buraktarhan
B

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
22
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt