Dr. Mutallip Keser Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 418 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Dr. Muttalip keser saç ekimi yorumları saç ekimi düşünen hastaların takip ettiği ve sonuçları ile birlikte takip ettiği konulardan bir tanesidir. Bir zamanlar çok az kişiden bu prosedürü duyarken, günümüzde birçok yerde karşımıza çıkmaya başladı. İlerleyen teknoloji, önceki müşterilerden gelen olumlu dönütler ve çok sayıdaki uzman doktor bunun en büyük sebebidir. Saç ekimi yapmayaı düşünüyorsanız, ülkemizdeki başarılı saç ekimi doktorları bu konuda size yardımcı olacaktır. Eğer Ankara yakınlarında güvenilir bir isim arıyorsanız, Dr. Mutallip Keser memnun kalacağınız bir doktor olabilir. Bu forumdan Dr. Mutallip Keser'in saç ekimi fiyatlarını ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Yorumları​

Dr. Muttalip Keser saç ekimi yorumları saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği bir konudur. Operasyonlarını Ankara'da yapıyor. Saç ekim işlemleri yapan Dr. Muttalip Keser, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanıdır. Son yıllarda saç ekimi yöntemleri arttıkça, pek çok insan saç ektirmeye daha olumlu yönde bakmaya başladı. Muttalip Keser bey'e saç ekimi yaptırdıysanız olumlu ve olumsuz yorumları yazabilirsiniz.

Neden Dr. Mutallip Keser?

Dr. Mutallip Keser, ülkede ismini en sıklıkla duyabileceğiniz saç ekimi doktorlarından biridir. Hem başarılı sonuçlar göstermektedir hem de tecrübelidir. Dr. Mutallip Keser'in saç ekimi yöntemi FUE yöntemidir. Türkiye'de FUE yöntemini inovatif şekilde uygulayan ilk saç ekimi doktorlarındandır. 2003'ten beridir FUE yönteminde ilerlemiş olduğundan da, güvenebileceğiniz bir doktordur. Sadece Türkiye'den değil, başka ülkelerden de çok sayıda müşterisi vardır. Dr. Mutallip Keser'den saç ekimi yaptıranların sonuçları başarılı olmuştur ve olumlu bir şekilde iletilmiştir. Saç ekimlerinden sonra, müşterilerin yeni saçları doğal bir görünüme sahip olup daha sağlıklı görünmektedir. Dr. Mutallip Keser saç ekim yorumlarını bu formda bulabilirsiniz. FUE yöntemi sayesinde, birçok müşteri kolay bir iyileşme süreci ile, ameliyat sonrası memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Dr. Mutallip Keser Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Mutallip Keser'in saç ekimi fiyatları bazı müşteriler için yüksek sayılabiliyor. Greft başı 2 ile 3 euro arasında değişerek, toplamda 48000 liraya kadar çıkabiliyor. FUE daha pahalı olan bir yöntem olduğundan müşteri de buna hazır olmalı. Fakat, güvenilir bir doktor olduğunu akılda tutarak, temiz bir çalışma bekleyebilirsiniz. Kel bölgenizin boyutuna göre, istediğiniz bölgeye ve saç tipinize göre fiyat değişebilir. Kesin bir fiyat öğrenmek için Dr. Mutallip Keser'e aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Dr. Mutallip Keser İletişim Bilgileri

Adresi: Çankaya Caddesi, 6/5, Çankaya/ANKARA
Telefon: 0505 467 08 42

Saç Ekimi Öncesi Nelere Dikkat Etmeliyim?​

Saç ekimi öncesi gerçek kullanıcı saç ekimiyaptırmış kişilerin öncesi ve sonrası sonuçlarına dikkat etmenizi öneriyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Leo

Leo

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Dr. Keser saç ekimi sonuçları kötüdür diyebileceğim bir paylaşım görmedim, saç ekimi yorumları bana gerçekci gelmesi lazım birebir inanmam için
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
43
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
101
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt