Dr. Muhammed Özgehan Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 201 Görüntülenme
  • 1 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Herkese iyi forumlar dilerim. Ankara üzerinde güvenebileceğim saç ekim alanında uzman bir doktor ararken Google üzerinde Dr. Muhammed Özgehan ile karşılaştım. Hocamız ile ilgili bilgi almak için ilk önce web sitesini ziyaret ettim. Web sitesinde genel olarak saç ekim işlemleri ve yöntemleri hakkında bilgiler vermiş. Youtube üzerinde de bu tarz bilgileri açıkladığı birkaç videosu mevcut. Daha önce operasyon geçirmiş diğer insanların yorumlarını okumak için Google yorumlarına bakacaktım ki 5,0 ortalama ile 46 adet yorum olduğunu fark ettim. S.D isimli bir hastanın söylediklerine göre ön yargılardan ve endişelerden sıyrılarak saçlarla ilgili her türlü problemde erkekler kadar kadınlar da gönül rahatlığı ile gidebilirmiş. Saç işinin sabır işi olduğunu söyleyen S.D içeride bu süreci en hızlı ve en rahat şekilde atlatmanızı sağlayan bir ekibin görev aldığını belirtirken ekipteki herkesin hijyene ve yaptıkları işe fazlasıyla önem verdiğini belirtmiş.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kleisberg

kleisberg

Üye
Saç ekimi yaptıralı 8 ay olan Cafer Bey'de sonuçlardan gayet memnun gözüküyor. Daha önce hocama saç ekimi yaptıran varsa deneyimlerini bizlerle payşalabilirmi acaba ?
1654077047558.png

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
62
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
120
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
145
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
88
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt