Dr. Koray Erdoğan saç ekimi 3000 greft

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
 • 2K Görüntülenme
 • 12 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Dr. Koray Erdoğan saç ekimi sonuçları dünyada ilgi ile takip edilen saç ekimi doktorudur. Saç ekimi denilince akıllara ilk gelen önemli isimlerden birisi olan Dr. Koray Erdoğan ASMED saç ekimi hizmetleriyle dünya genelinde tanınan bir doktordur. Saç ekimi ve saç nakli alanlarında çalışmalar yapan Erdoğan, kalp – damar cerrahisinde de uzmandır. Saç ekme operasyonlarındaki başarısıyla ünlenen doktorun doğum tarihi 1968 olurken doğum yeri Bursa – Gemlik’tir. ASMED adlı bir kliniğe sahip olan Koray Erdoğan, 2001 yılında kurmuş olduğu bu saç ekim merkeziyle dünya genelindeki birçok insana hizmet sunar. Seyrek saçlara sahip olan binlerce kişi, ASMED’in teknolojik metotlarıyla hayallerindeki saçlara kavuşmuştur. ASMED saç ekimi konusunda birbirinden farklı yöntemler geliştirmiştir. Yaklaşık 100 kişinin istihdam edildiği firma, 2014 yılında Saç Ekimi Mükemmelliği Ödülü’ne layık görülmüştür. “Come to ASMED, let’s change your life” yani “ASMED’e gel, hayatını değiştir” sloganına sahip olan kurumun çalışmaları hızla devam etmektedir.
Asmed Dr. Koray Erdoğan.jpg

ASMED Saç Ekim Sonuçları Nasıldır?​

Saç ektirmek isteyenler, ekim işlemlerinin uzmanlık gerektiren işlemler olduğunu unutmamalıdır. Doğru yerde yaptırılmayan ekimlerin olumsuz sonuç vermesi ve genel sağlığı tehdit edebilmesi mümkündür. Kalitesi dünya genelinde tescillenmiş olan ASMED Saç Ekim Kliniği, gayet olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir kliniktir. Dr. Koray Erdoğan’ın da yer aldığı çalışmalar, gereken standartlara uygun olarak yürütülür. Çalışmalar sonucunda elde edilen saç ekim sonuçları ASMED müşterilerinin memnun kalabilmesini sağlar. Farklı taleplere uygun olarak gerçekleştirilebilen operasyonların verimi, özellikle Avrupalı müşterileri cezbeder. ASMED’in resmi internet sayfasında 9 farklı yabancı dil seçeneğinin bulunması, markanın ne kadar popüler olduğunu gösterir.

Dr. Koray Erdoğan Tarafından Geliştirilen Saç Ekim Cihazları Nelerdir?​

Koray Erdoğan saç ekimi alanında pek çok yeni yöntem geliştirmiştir. Saç ekerken veya ekim öncesinde yapılacak işlemlerin kolaylaştırılabilmesi, bu yöntemlerle mümkündür. Dr. Erdoğan’ın özel yöntemlerinden birkaçı şunlardır:
 • Greft Hesaplama: Saç ekimine ihtiyaç duyulan net alanı hesaplamayı sağlayabilen bir metottur. Seyrekliklerin önlenmesi ve ekim çalışmalarının istenen başarıya ulaşması için kullanılır. Operasyon öncesinde yapılan çeşitli ölçümler mevcut olsa da, Dr. Erdoğan tarafından geliştirilen hesaplama ön plandadır.
 • KE – Bot: Koray Erdoğan Bot olarak isimlendirilen bu cihaz, operasyon yapılacak olan kafa bölgesini kapsamlı şekilde tarayarak saç kökleri hakkında bilgi toplar. Sağladığı verilerle operasyonların başarısını yükseltir.
 • KE – Head: Bir çeşit eğitim aracıdır. Saç ekim eğitimlerinde kullanılmak için üretilen yapay saç derisi olarak bilinir. Dünya üzerinde eşi benzeri bulunmayan KE – Head, gerçek insan derisine yakın bir dokuya sahiptir. ASMED saç ekim faaliyetlerinde bulunacak tüm çalışanları bu gerçekçi ürün ile eğitir.
 • KE – Photo: Kafa bölgesinin detaylı fotoğrafını çekerek, uygulanan operasyonun başarı düzeyini ölçmeye yarayan bir cihazdır. Değerlendirme kadar, operasyon öncesindeki incelemeler için de kullanılır.
 • KEEP: Tam adı Koray Erdoğan Embedding Placer olan bu alet, kök hücrelerinin yerleştirilmesini sağlar. Enjekte mantığıyla iş gören KEEP, içerisinde kök bulunan silindirik bir iğneye sahiptir. İğne ucu saç derisi üzerine sabitlendikten sonra silindir içerisindeki kökler özel cımbızlar yardımıyla deriye yerleştirilir. Köklerin rahatlıkla gömülebilmesi, operasyondan alınabilecek verimi artırır.
Koray Erdoğan ASMED saç ekimi faaliyetleriyle adını duyurduğu gibi, sektöre kazandırdıklarıyla da dikkat çeker. Güvenli ve başarılı metotlar kullanmasından dolayı Dr. Erdoğan’ın hizmetleri tercih edilebilir durumdadır.
Koray Erdoğan Saç Ekimi.jpg

Saç Ekimi Acıtır mı?​

Dr. Erdoğan’ın estetik ameliyat değil, tıbbi müdahale olarak değerlendirdiği saç ekimleri acısızdır. Anestezi teknikeri tarafından kafa derisi uyuşturulduğu için, ekim talebinde bulunanlar hiçbir acı hissetmez. Fakat acısız saç ekimi güvenilir yerlerden alınması gereken bir hizmettir. Güvenilir olmayan yerlerde saç ektirmek her halükarda zararlıdır.

Saç Ekimi Çözüm mü?​

Kafasında yeteri kadar saç bulunmayan herkes, doğru yerlerden alacakları saç ekim hizmetiyle şıklığını artırabilir. Fakat saç ektirmek kadar yeni saçların bakımına özen göstermek de önem taşır. Saç ekimi, saç seyrekliği karşısında önemli bir çözümdür. Koray Erdoğan ASMED Saç Ekim Polikliniği, bu çözümü yüksek standartlarda sunabilen firmalardandır.

saç ekimi sonraıs.png
şarkıcı yaşar saç ekimi.png
şarkıcı yaşar vertex.png
3000 greft şarkıcı yaşar.png
3000 greft.png
vertex saç ekimi.png
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
@

@ron

Üye
Mesajlar
74
Tepkime puanı
3
Saç ekiminde dünya saç ekim doktor ve uzmanlarına dersler veren yön tayin eden büyük ilim sahibi saç ekim uzmanı Doktor Koray Erdoğan işinin ehli arkadaşlar hakkını vermek gerek. Eğer paranız var ise şüphesiz saç ekimini Koray erdoğan hocada yaptırın
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Asmed saç ekim merkezi İstanbul Ataşehir ilçesinde lüx hastanelerin hatta saç ekim merkezlerinin bulunduğu bir noktada bulunuyor, Özellikle saç ekim işlemlerinin çoğunluğunu yurtdışındaki saç ekim hastalarına yapıyor. youtube da inceleme fırsatı buldum çok güzel saç ekimleri var biraz tuzlu :)
 
E

edias

Üye
Mesajlar
89
Tepkime puanı
1
Hepimizin tanıtığı şarkıcı Yaşar , şarkıcı yaşar saç ekimini kime yaptırdı diye merak edenler için buyrun sizlere detaylı bir video lütfen izleyin gerçekten çok şaşırtıcı. Şarkıcı Yaşar'ın 1 yıllık saç ekimi sonucu asmed Dr. Koray erdoğan ile video içeriğinde 3000 greft

 
E

edias

Üye
Mesajlar
89
Tepkime puanı
1
Dr. Koray Erdoğan Dünyanın en iyi saç ekim sonuçları doktoru diyesim geliyor ülkemiz için bir Doktor kendini alanında geliştirmiş helal olsun

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #6
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Dr. Koray Erdoğan Ntv canlı yayınına katılıyor ve sağlık Turizmi ile anlattıklarını anladığım kadarıyla sizlere aktaracağım arkadaşlar, İstanbul için dünyanın saç ekim merkezinin başketi diyorlar. Saç ekimi konusunda Türkiye dünyada en popüler bir ülke durumunda. Özellikle saç ekimi sektörüne devletin yaptığı desteklerden bahsediyor hemde özel sektörün sağlık turizminde yaptığı çok ciddi yatırımlar olduğunu söylüyor. Türkiye'de saç ekimi yapılan toplamda 500.000 saç ekimi vakası olduğu düşünülüyor, rakamın tamamına ulaşmak mümkün olmadığını söylüyor. Sağlık Turizmi dışında 2 milyar Dolarlık bir sektör olmuş durum da pazar payı.
 
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #7
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Saç Ekimi alanında 2022 Haziran ayında asmed çalıştay gerçekleştirmiş saç ekimi sektöründe toplamda 78 ülkeden saç ekim doktorları ve markalaşmış merkezler katılmış. Örnek saç ekimi operasyonları yapmışlar ve eğitim amaçlı tecrübeler anlatılmış yapılmış. Doktor Koray Erdoğan saç ekimi sektöründe yeni teknoloji KE - BOT nedir diye soruluyor. Ke-bot tanıtım lansmanı gerçekleştiği için 78 ülkeden doktorun gelmesinin sebebide bu oldugunu söylüyor. Tübitak destekli geliştirdiğimiz robotik tarama sistemi bunun dünyada örneği yok oldugunu ve ilk defa Kocaeli Üniversitesinden Oğuzhan Hoca ile destekleri 6 yıldır çalıştığımız konu , bu saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrası hastayı değerlendiren bir robotik tarama sistemi ilk defa bu konuda bu çalışmaya yatırım yapıldı. İlk defada bu tanıtımda lansmanı gerçekleşti. Saç ekimi alanında gelinen teknolojik olarak son sistem çok fazla bir talep var bunları değerlendiriyoruz.
 
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #8
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Ntv Canlı Yayın Konuşması 02 Temmuz 2022 Mesut Yar sabah programı
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
Adamın saç ekimleri çılgın çılgın 3 5 kelimeyle anlatılmaz ki. Üstadım param olsa zerre düşünmem en iyi sonucu bana vereceğinden eminim. 100 lerce saç ekim işlemleri yapmış saç ekimi uzmanından bahsediyorum helal olsun ülkemiz içinde döviz getiriyor.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi için ben teşekkür etmek istiyorum, saç ekimi öncesi ve sonrası kontrol bir cihaz hazırlamış Dünya'da bulunan Doktorları ülkemize getirmiş bu büyük bir başarı anlayabilene

 
L

Leger

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Dünya saç ekimi sektöründe baya baya isim yapmış bir doktor ekipleri falan iş merkezi muazzam açıkcası, dünyada saç ekimi üzerine konferanslar veriyor.
 
S

seco

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Dr. Koray erdoğan saç ekimi için en son futbolcu Serhat Akının saç ekimini yapmıştı tepe bölgesi için gayet güzel bir çalışma olmuş
 
H

Hairing

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
İlk mesajda gördüklerim şarkıcı yaşar saç ekimi , Dr. Koray erdoğana saç ekimi için genelde ünlüler gidiyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
55
erkekadam3434
erkekadam3434
E
A
Cevaplar
2
Gösterim
224
Esquire
Esquire
E
O
Cevaplar
1
Gösterim
107
Ovalı
Ovalı
O
S
Cevaplar
1
Gösterim
110
Alperen
Alperen
A
E
Cevaplar
5
Gösterim
198
Mineral
Mineral
Mineral
O
Cevaplar
4
Gösterim
165
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
11
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt