Dr. Jale Şenyurt Saç Ekimi Sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 672 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Dr. Jale Şenyurt saç ekim sonuçları ve saç ekimi hakkında genel bilgilendirme. Genç hissetmek sadece moralinizi düzeltmekle kalmaz, hayat kalitenizi de arttırır. Kendinizi çekici ve sağlıklı hissedersiniz ve özgüveniniz de yüksek olur. Gür ve güzel saçlara sahip olmaksa, bu işi oldukça kolaylaştırır. Saçlarınız dökülüyorsa böyle hissetmeniz zor olabilir ama günümüzde, saç ekimi yaygın bir çözümdür. Yeni teknoloji ile birçok farklı saç ekimi yöntemi ve imkanı mevcut. Ülkemizin size sunacağı yüzlerce başarılı doktor da varken, kendinizi güvende hissederken hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Eğer Ankara'da iyi bir saç ekimi uzmanı arıyorsanız Dr. Jale Şenyurt sizin aradığınız doktor olabilir. Dr. Jale Şenyurt saç ekimi fiyatlarına ve iletişim bilgilerine bu forumdan ulaşabilirsiniz.

Dr. Jale Şenyurt Saç Ekimi Yorumları​

Jale şenyurt saç ekimi alanında ne kadar etkileyici olduğunu veya ne kadar olumsuz bir tablo sürdüğünü bilemiyorum. Sevgili arkadaşlar Dr. Jale şenyurt ile ilgili saç ekimi sonuçlarınız var ise lütfen bizimle paylşabilirsiniz. Diğer üyelerimiz gibi diğer üyelerde saç ekimi sürecini görebilirler.

Dr. Jale Şenyurt Kimdir?

Dr. Jale Şenyurt son yıllarda ismini duyurmuş bir saç ekimi uzmanıdır. 1997 yılından beridir saç ekimi ile uğraşmaktadır ve şu anda kendi saç ekimi merkezinde çalışmaktadır. İş hayatı boyunca pek çok sertifika kazanmış deneyimli bir saç ekimi uzmanıdır. Dr. Jale Şenyurt saç ekimi yorumlarına bu forumdan ulaşabilirsiniz. Kendisinden memnun kalmış pek çok müşterisi aynı zamanda onun içtenliğini de övmektedirler. Ameliyatlarında da başarı göstermiştir. DHI saç ekimi yöntemini kullanmaktadır. DHI saç ekimi yöntemi ile sadece saç değil; sakal, kaş ve bıyık ekimi de yapmaktadır. Dr. Jale Şenyurt saç ekimi yaptıranların sonuçları olumlu yöndedir. Hem tecrübeli, hem de enerjisine güvenebileceğiniz bir saç ekimi uzmanı arıyorsanız, Jale Şenyurt adını aklınızda tutun.

Dr. Jale Şenyurt Saç Ekimi Fiyatı

Dr. Jale Şenyurt sizi fiyat konusunda da mutlu edecektir. Dr. Jale Şenyurt'un saç ekimi fiyatları 4000 ve 8000 lira arası değişebiliyor. Ekeceğiniz saç grefti miktarına göre bu fiyat değişebilmektedir. Ayrıca, saçınızdaki bir kelliği kapatmak kaş ya da bıyık ekiminden daha pahalı olacaktır. Kullanacağınız saç ekimi yöntemi de gene fiyatta değişikliklere yol açacaktır. Kendisine aşağıdaki bilgilerden ulaşarak, daha kesin bir fiyat öğrenmeniz mümkündür.

Dr. Jale Şenyurt İletişim Bilgileri

Adres: J.F. Keneddy Caddesi, No:23, Kavaklıdere/ANKARA
Telefon: 0312 425 20 05
E-Post: info@ drjalesenyurt.com

Saç Ekimi Sonrası Hangi Şampuan Kullanılmalı?​

Saç ekimi sonrası özellikle kabuk dökümü yapıldıktan sonra saç yapınıza uygun bir şampuan seçimi yapın , ayrıca içeriği bomboş olan bebek şampuanlarından vazgeçin. Hadi diyelimki bebek şampuanı kullanıyorsunuz gimdes onaylı şampuanlardan almanızı tavsiye ediyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
D

DerinDarbe

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Doktor hanımın saç ekimi sonuçları varsa görebilirmiyim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
123
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
136
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
178
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
62
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt