Dr. Gökhan Bircan Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 902 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Saç dökülmesi yaşayanların bir çoğu saç ekimi düşünüyor, Dr. Gökhan Bircan saç ekimi sonuçları ile göz doldurduğu ve örnek saç ekim süreçleri paylaşması saç ekimi yaptırmak isteyenler tarafından ilgi ile takip ediliyor. Ishrs üyesi Dr. Sait Bircan mükemmel dokunuşları ile kişinin saçlarına tekrar bir hayat tekrar bir güzellik kattığını söyleyebiliriz. Dünyanın bir çok ülkesinden saç ekimi yaptırmak ve güvenli konforlu ortamı müşterilerine sunduğu ayrıca hizmetlerinde kaliteye önem vermesiyle müşteri memnuniyeti üst sınıfa çıkmış görünüyor. Saç ekimi yaptıran müşterileri için saç ekimi sonrası medikal hizmetleri fazlasıyla yardımcı olduğu anlaşılıyor. Saç ekimi sonrası müşterilerin yaşadığı olumlu olumsuz durumlar için birebir hizmet veriyor.

Dr. Gökhan Bircan Saç Ekimi Yöntemleri​

  • Saç Ekimi
  • Sakal ve Bıyık Ekimi
  • Kaş Ekimi

İstanbul Gökhan Bircan Saç Ekim Merkezi​

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir , Gaziantep, Bursa gibi şehir merkezlerinde saç ekimi hızla yaygınlaşıyor bunların en önemlisi metropol şehir olan İstanbul'da saç ekim işlemleri çok hızla yaygınlaşan alanlardan bir tanesi saç ekim işlemleridir. İstanbul'da sadece ortalama 350 400 yakın saç ekim merkezi bulunduğu bilinmektedir. Özellikle bir çok kişinin havaalanında gördüğü durumlar var saç ekimi için Türkiye gelmiş ve saç ekimi olmuş müşterilerin ülkelerine geri döndüğünü görüyor insanlar.

İlk akla gelen saç ekim merkezi İstanbuldur. Türkiye'de saç ekimi hergün artmakta ve çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmaktadır. Ortalama bu sektörde ülkemiz 1 milyar doları geçen bir yatırıma sahiptir. Dünya'da saç ekimi denilince ilk akla gelen saç ekim şehri İstanbuldur.

Saç Ekimi Sonrası Ekilen Saçlar Kalıcımıdır?​

Özetle anlatmak gerekirse, saç ekimi yaptırmak isteyen bir kişinin saç ekimi öncesi en uygun teknik uygulanmalı, dhi , safir fue gibi, saç ekimi öncesi analizler yapılmalı olumsuz durumlar hastayla paylaşılmalı, saç ekimi sonrası işlemlere ve bakıma riayet edilmeli, saç ekim merkezinin önerdiği vitamin, şampuan, spreyler düzenli kullanılmalı, Özellikle saç ekimi sonrası bir süre saçların kaynak suda yıkanılmasından kaçınılmalı, Saç ekimi sonrası saç ekim merkezinin talimatlarını uygun bir şekilde yerine getirildiğinde sonuç gayet mennun edecektir.

Dr. Gökhan Bircan Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Resimleri​

sait bircan saç ekimi.png


Dr. Sait Bircan.png


dr.sait bircan.png

dr.bircan.png
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Dr. Bircan saç ekimi sonuçları ile dünyanın bir çok noktasından kendisine saç ekimi yaptırmak için saç ekimi hastaları gelmektedir. Ülkemize saç ekimi alanında bir çok döviz kazandırmaya devam etmektedir.
saç ekimi istanbul.png

saç ekimi sonuçları.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Ç
Cevaplar
0
Gösterim
113
çetinn
çetinn
Ç
Ç
Cevaplar
0
Gösterim
84
çağrıı
çağrıı
Ç
C
Cevaplar
2
Gösterim
127
pesimistler
pesimistler
P
C
Cevaplar
0
Gösterim
78
ceyhun
ceyhun
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
63
Alperen
Alperen
Alperen
B
Cevaplar
0
Gösterim
67
bulutt
bulutt
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
48
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt