Dr. Ebru Durmuş Saç Ekimi Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
 • 371 Görüntülenme
 • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Saç ekimi, insanların belirli olumsuz durumlardan dolayı yaptığı ve kalıcı bir hizmete ulaştığı yöntemdir. Birçok farklı teknikle yapılan, genel olarak ise erkeklerin tercih ettiği bu hizmet Op. Dr. Ebru Durmuş tarafından da başarısı yakalanmıştır. Saç ektirmek isteyen kişiler ekim işleminin profesyonellik gerektiren bir işlem olduğunu unutmamalıdır.
Dr. Ebru Durmuş.jpg

Bu yüzden sadece Türkiye’de değil uluslararası alanda da müşterileri tarafından en çok tercih etme nedenlerindendir. Saç ekim sonucu her bireyde bambaşka sonuçlar yaşatmaktadır. Herkes doğru yerde saç ekimi yaptırdığı taktir de etkili başarıyı yakalasa bile işin uzmanı olmayan kuruluşlar bu tedaviyi yaptığında olumsuz sonuçlar yaşanabiliyor. Özellikle saç ektirme sonrasında ve sonuç kısmında yapacağınız davranışlar burada büyük önem taşımaktadır. Şimdi bu sürecin nasıl olduğunu açıklayalım.

Saç Ekim Sonuçları Ne Zaman Alınır?

Saç ekim işlemleri belirli aşamalar içerisinde gerçekleşmektedir. İnsanlar bu aşamalarda bazen stresli olabilseler bile etkili bir şekilde süreci atlatmak için doktorunuzun önerilerinden asla çıkmamalısınız. Saç ekim sonucu genel olarak insanlarda 18 aya kadar sürer, neticelenir. Herkesin saç tipinde olan faktörler farklı olduğu için tabii ki bu kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Saç ekim sonrası aslında bakarsanız daha zorlu bir süreçtir. Ekimden 20 gün sonrasında şok dökülme ismi verilen dönem başlar. Bu dönem 5 ay kadar sürerek saçlar tekrardan çıkar. Özellikle tedavinin işe yarayıp yaramadığı bu kısımda belirli olurken 6. Aya kadar saçların çoğunluğu çıkmış olur. 12 ayın sonuna doğru ise %90’lık gelişme olur ve tedavinin son aşamalarına gelinir. Bütün bu alanda yaşadığınız her türlü sorun, problemi doktorunuza danışmaktan çekinmeyiniz. Bu konuda Op. Dr. Ebru Durmuş Saç Ekimi Sonuçlarını asla atlamaz ve devamlı olarak hizmet gösterir. Ömür boyu sunulan bir destek olduğu için kesinlikle sorun yaşamazsınız.

Saç Ekim Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Saç ekiminden sonra ilk saç tıraşı
 • Alkol tüketimi
 • Kafein tüketimi
 • Cinsel ilişki
 • İşe başlama zamanı
 • Uyuma pozisyonu
 • Beslenme düzeni
Bütün bu etkenleri özenle yapmalısınız. Herhangi sorunla karşı karşıya kaldığınızda veya yapacağınız bir faktörde tedbirli olmak istiyorsanız doktorunuza danışmak en doğru seçenek olacaktır. Dikkat edilmeden yaşanılacak olan olumsuz durumlar tedaviyi de olumsuz etkileyebilir.
 
E

erco

Üye
Mesajlar
106
Tepkime puanı
3
Doktorun saç ekimi sonuçlarını görmek en güzeli sonuçlar ile referans daha güzel olur
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
124
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
138
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
179
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt