Dr. Atilla Kaya Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi eokulum
  • 144 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0

Dr. Atilla Kaya Saç Ekimi Yorumları​

Genel cerrahi ve medikal estetik uzmanı olan doktor Atilla Kaya 1961 yılında Adana’nın Ceyhan ilçesinde hayata merhaba demiştir. İlk ve orta dereceli eğitimini Malatya’da tamamladıktan sonra yüksek öğrenim için Başkent Ankara’ya gelmiştir.

1980 Yılında başlayan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitim hayatı 1986 yılında mezuniyetle sonuçlanmış ve yapılan kura sonucunda ilk görev yeri Mardin’in Nusaybin ilçesi olarak belirlenmiştir. Sonrasında Ankara Gölbaşı Belediyesinde görev almıştır.

1988 Yılına gelindiğinde ise uzmanlık eğitimine başlamıştır. Eski adı Samatya SSK Hastanesi olan (T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesinde) genel cerrahi ihtisas eğitimini 1988-1993 yılları arasında gerçekleştirmiştir.

Uzmanlık eğitiminin tamamlanması ile birlikte zorunlu görev yeri bu sefer Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi olmuştur.

Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24/3 Bakırköy İstanbul adresinde hizmet veren kliniğin yorumlarını sizler için derledik :

Gökhan Öztürk:


Böyle hizmet veren başka birisi olduğunu düşünmüyorum çok narin ve şefkatli insanlar mevcut
atilla kaya yorumları.jpg

Skyler_ Moonlight :

Bir sağlık kuruluşunda alanı dahilinde nasıl davranabilir nasıl muayene ve tedavi edilebilirse herşey üst mertebe herkese çok teşekkür ediyorum. Elinize emeğinize sağlık Güleryüz Hizmet Anlayış!!! TEŞEKKÜRLER İDEA KLİNİK AİLESİ

Atilla Kaya 2.jpg


Burçak Danacı :

Gayet güleryüzlü bir ekip. Uzun bir süreç oldu gideli ve nezaketlerinden bir an olsun vazgeçmediler sağolsunlar. Orhan Hoca’nın desteği ve ilgi alakası da aynı şekilde . Ben çok memnun kaldım. Pandemi sürecinden dolayı biraz yarıda kaldı benden dolayı tedavim ama en kısa sürede gidip tamamlayacağım. Emeklerinize sağlık tekrardan🥰
 
Alberto

Alberto

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Dr. Atilla Kaya Ülkemizin en eski saç ekimi yapan doktorlarından biridir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
109
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
113
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
95
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
88
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
90
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
70
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
65
Çevrim içi ziyaretçiler
38
Toplam ziyaretçi
103
Robots
10

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt