Doping Hafıza Seti Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi rahman07
  • 878 Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

rahman07

Üye
Öğrenciler tarafından çokca araştırılan bir eğitim platformu olan Doping Hafıza TYT-AYT-KPSS ve ingilizce öğrenim alanında semineler düzenleyerek, hafıza teknikleri öğrenme becerileri yada online eğitimler aracılığıyla öğrencilere ulaştıran bir eğitim öğretim kurumudur. Öğrencilere kolay öğrenme becerisi, pratik teknikler ile kısa zamanda soru mantığını iyi kavrama becerileri geliştiriyor. Genellikle öğrenciler Doping Hafıza seti alanların yorumlarını merak ediyorlar içeriği, soru örnekleri, soru çözümleri sayısal geliştirme gibi konularda kullanıcıların nasıl bir yöntem izlediğini ve memnun kalıp kalmadığının yorumlarını okumak için sıkça arama yapıyor. Sizler için genel olarak beğendiğimiz ve işinize yaracak yorumları derleyerek kısa bir yorum dökümanı hazırladık. Genel olarak merak ettiğiniz doping hafıza setinde derlediğimiz işinize yarayacak doping hafıza kullanıcı yorumları;

Doping hafıza yayınları setini aldım, YGS VE LYS ağırlığı olan seti kullandım. Özellikle sayısal bölümleri hiçbir faydası olmadı, ygs bölümünde faydasını görmedim. LYS sınavında edebiyat sorularında biraz faydasını gördüm, konu bilgileri aklımızda kalıyor ama hemen unutulup gidiyor. Bu sete güvenip te sınava hazırlanmanızı önermem.

Öncelikle şunu belirteyim her yarım saatte 10 tane eser sanatçı ezberledim, anlaşılması gayet kolay hiç zorlanmadım öğrenci arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Doping hafıza setini matematik alanında hiç etkili bulmuyorum fakat edebiyat alanında faydası olacağını düşünüyorum. Her öğrencini ezberleme algılama kavrama zekası farklıdır kimisi hiç hatırlamazken kimisi de hikayeler saçma da olsa hatırlayabiliyor.

Sayısal bölümü arkadaşların söylediklerine göre pek de memnun kalınacak bir set değil fakat bu kişiden kişiye göre değişebilir ben sayısal kullanmadım.

Arkadaşımla beraber geçen sene Kadıköy'de bir arkadaşımın önerisi ile edebiyat seminerine gittim. Beklentilerimi yüksek tutmuştum öylede oldu açıkcası bu kadar etkili olacağını zannetmedim.

Doping hafıza seti ile Edebiyat sınavında 48 net yaptım çok etkisi olduğunu söyleyebilirim. Bu yıl düzenlenen edebiyat seminerine kardeşimi de gönderdim benim kadar çalışırsa faydasını görecektir.

Genel olarak öğrenciler arasında hakkında iyi şeyler duyduğum bir kurum. Çoğu öğrenci özellikle edebiyat gibi ezbere dayalı sorularda doğruluk yüzdeleri gözle görülür artış sağladığı kesin.

Seminerlerinde hafıza teknikleri ile öğrenme kapasitesini artırıyor. Bu alanda bir çok kuruluş var ama diğerlerinde bariz kendini fark ettiriyor. Kendim eğitimlerine katılmadım ama online olarak eğitim videolarını izledim, ilk izlenimlerim gerçekten dersleri dinleme gereği duyuyor insan. Bir tane hoca vardı adını bilmiyorum ses tonu, anlatım tarzı, bilgiyi aktarım becerisi her şeyi ile on numara diyebilirim. Kısaca şunu söyleyeyim dersi insana sevdiriyor.

Online olarak sitesinden bazı örnek videoları baktım ama çok anladığımı söyleyemem kafam karıştı bildiğimi unuttum bu kadar sıkıcı karışık saçma bir eğitim videosu ömrü hayatımda izlemedim. Sizlere önerim alanında uzman kaliteli kurumların videolarını ve kitaplarına bakıp öğrenmeye çalışın. Bilginin en doğrusunu, en güzelini ve anlama kapasitesini artırmak için gerçek yerden paylaşılan yani kitaplardan öğrenin.

E

Eleanor

Üye
Hiç bir işe yaramadığını LYS denememde gördüm. Geçen sene bu seminerlere katıldım, videolarını aldım izledim fakat LYS de gördüm ki hiç bir işe yaramaz hep yüzeysel kalmış çoğu şey boşuna paranıda zamanınızda heba etmeyin.

C

Cheesy

Üye
Ygs ve lys eşit ağırlığını kullandım. Ygs hiç faydasını görmedim. Özellikle sayısalları hiç daha fayda etmiyor. Lysde de sadece edebiyat biraz faydasınk gördüm. Akılda kalıyor ama bilgiler hemen uçuyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
94
life
life
life
Mineral
Cevaplar
1
Gösterim
64
Sevil erkan
Sevil erkan
S
Synergy
Cevaplar
2
Gösterim
234
GÖKDEMİR
GÖKDEMİR
GÖKDEMİR
P
Cevaplar
1
Gösterim
232
crown
crown
crown

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
57
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt