Doktor Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Doktor serdar gökrem saç ekimi yorumları ve saç ekimi yaptıranlar sonuçları günümüzde genetik dökülmede saçlarınızın dökülmesi kaçınılmaz ama oldukça moral bozucu bir durumdur. Zamanla çoğu insan bunu yaşayacak olsa da, doğal olarak hayatınızı negatif etkileyebilir. Günümüzde, saç ekimi oldukça buna karşı pratik ve kolay bir çözümdür. Ülkemizde pek çok doktor bu alanda uzmanlaşmış ve size en iyi sonuçları sunacaklardır. Onlardan biri de Doç Dr. Serdar Gökrem. Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi yorumları bu forumdan ulaşabilirsiniz.

Doç Dr. Serdar Gökrem Kimdir?

doktor serdar gökrem kopya.png

Doç. Dr. Serdar Gökrem, saç ekimi dünyasında doçent adına sahip ender doktorlardandır. Deneyimli ve başarılı bir doktordur. Estetik cerrahi hayatı boyunca pek çok farklı ameliyat yaptı ve hep olumlu tepkiler aldı. Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi yorumlarına bu forumdan da ulaşabilirsiniz.Yurt dışında da adını bilen çok insan vardır. Pek çok estetik ve cerrahi dergisinde adı geçmiş bir doktordur. Şu anda Ankara'daki Ankara International Saç Ekimi kliniğinde çalışmaktadır. Her yıl farklı şehirlerden birçok kişi sadece kendisinden saç ektirmek için Ankara'ya kadar geliyor. Ülkedeki en ünlü isimlerden biri olduğu gibi, Ankara'daki en güvenilir doktorlardan da biridir.

Peki Neden Doç. Dr. Serdar Gökrem?

Saç ekimi yaptırırken, rahat olmanız ve güvende hissetmeniz oldukça önemlidir. Eğer deneyimsiz bir doktor tarafından yapılırsa, huzursuz hissedebilirsiniz. Bu alanda, Doç. Dr. Serdar Gökrem sizin için ideal bir doktordur. Kendisi yıllardır saç ekimi çalışmalarında bulunmuş, deneyimli ve başarılı bir uzmandır. Birçok müşterisi onun yanından sonuçlarından memnun bir şekilde ayrıldı. Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi yaptıranların sonuçları estetik ve doğal görünür. Doç. Dr. Serdar Gökrem'in müşterisiyseniz, saç ekimi sonrası sizi güzel zamanlar bekleyecek.
Fiyata konusunda da tavsiye edilebilir bir doktordur. Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi fiyatı 5000 ile 7000 lira arası olmaktadır. Kendisine ulaşarak, kendiniz için tam fiyatı da öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerden kliniğine ulaşabilir ya da telefon üzerinden görüşebilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar Gökrem İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No: 6 Çankaya/ANKARA
Telefon: 0312 494 05 27
Cep No: 0542 618 10 10
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Doçent Doktor Serdar Gökrem Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız ama bu konuda karar veremiyor iseniz saç ekimi yorumları ve saç ekimi şikayetleri başlıkları altındaki yazı ve yorumlardan kendiniz için uygun olup olmadığı konusunda karar vermeniz daha kolay olabilir.
doktor serdar gökrem kopya.png
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
Çok başarılı sonuçları var Doktor Serdar Gökrem beyin
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
43
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
101
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
5
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
7
Robots
11

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt