Doğum kontrol hapı sivilce geçirir mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Moliuha
  • 698 Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

Moliuha

Üye
Yüzümde alnında sivilceler var 2 güne 1 sivilce çıkıp duruyor okul sınav stresi derken çok sıkıldım strestdendir dedim kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum yaz tatiline gitmedim el ensee yatıyorum evde canım sıkıldıkça sivilcelerle oynayıp duruyom.

Doktora gittim denemediğim krem, ilaç kalmadı genelde yüzüm harita gibi artık son çare doğum kontrol hapı denemeyi düşünüyorum çok kullananlar var görüyom kilo aldırıyor diye okudum ve yeterince kilolu bir yapım var daha da kilo alırsam naparım bilemem artık herhangi bir doğum kontrol hapı yada yasmin kullananlar varsa nasıl kullandığını doktor önerisiylemi yoksa kendi mi kullanmak istedi yorumlarınızı yazarsanız çok memnun kalırım.

N

Nilay

Üye
Normalde doğum kontrol hapları yüzde tüylenmeleri önlediği için cilt gözenekleri küçülür bu etkisi ile cildi güzelleştirir. Ben kadınsal bir hastalık dolayısı ile Diane 34 kullanmıştım cildimi bebek gibi pürüzsüz yapmıştı çevremdeki insanlar ne kullanıyorsun diyorlardı

S

simell

Üye
Ben 17 yaşımdayken, yüzümde aşırı derecede sivilceler nedeniyle cildiye doktoruna gittim, annemin ve jinekoloğum onayını alarak bana bu haptan verdi. İlacı 3 ay kullandım bende göğüs ucu ve çene altı kılları oluşmaya başladı, doktora sordum ilacı bırakmamı söyledi. Sonra sivilceler bala başka bir tedavi ile geçti. Ama seni kullanman için yanıltmayım bende böyle bir yan etki yaptı.

Moonlight

Moonlight

Üye
1 ay yasmin kullandım sivilcelerime iyi geldi bir çoğu kayboldu cildimi pürüzsüz yaptı ben doktoruma danışarak kullandım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
89
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
66
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
138
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
183
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt