Divina Tablet Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Arkeolog
  • 696 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar saç losyonu yapmak için divina tablet kullananlar var mı, ben 28 yaşındayım 5 senedir saç dökülmesi sorunu yaşadığım için bir çok forum gezdim çok araştırma yaptim. Arkadaslar saç dökülmesini önlemek için en etkili ilaçlar hakkinda tek gerçek finasterid olduğunu herkes biliyor. Bir çok kullananlarin yorumlarini okudum. Bazilarinda olumlu bazilarinda olumsuz bazilarinda ise yan etkisine maruz kalan bazilarinda kalmayanlari öğrendim bende finasterid denen ilaci proscar adiyla olanini aldım 1 yıl aralıksız 1 mg kullandım. Gördüğüm etkiler üst bölgelerdeki saçlarda kararmalar oluştuğunu fark ettim ancak önlerde açılan alanlarda herhangi bir gelişme yok.
Ben geçen yıl 1 martta kullanmaya başladim 1 yıl geçti, kullandığım süre boyunca yan etkisine maruz kalmadim ama sizin deneyimlerinizi merak ediyorum lütfen paylasabilirmisiniz.

Edindiğim bilgiler arasında minoxidil ile birlikte kullanmak gerektiğini gördüm ancak ben minoxidil döngü yaptığı için kullanmadım. Bazı arkadaşlar estradiol losyon kullanıyorlar başka bir forumda divina tablet tercih edenler var bende bu ilaçlar hakkında şuan araştırma aşmasındayım. Finasterid'in saç dökülmesini önlemek için bir seçenek olduğunu biliyorum, ancak östrojenin yaptığı gibi yeniden büyüme sağlamıyor gibi görünüyor. Estradiol losyon kullanırsam ne gibi yan etkiler yaşarım bilgi sahib arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Dostum estradiol losyon herhangi bir yan etkiye sebep olmuyor olsada hissetmiyon bile finasterid tek başına etkisi fazla olmuyor çok uzun yıllar kullanman gerekir ona göre düşünde başla.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
342
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
269
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
182
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt