Divina Tablet Kullananlar Var mı?

Divina Tablet Kullananlar Var mı?

Merhaba arkadaşlar ben 28 yaşindayim. Saç dökülmesi sorunu yaşadığım için bir çok forum gezdim çok araştırma yaptim. Arkadaslar saç dökülmesini önlemek için en etkili ilaçlar hakkinda tek gerçek finasterid olduğunu herkes biliyor. Bir çok kullananlarin yorumlarini okudum. Bazilarinda olumlu bazilarinda olumsuz bazilarinda ise yan etkisine maruz kalan bazilarinda kalmayanlari öğrendim bende finasterid denen ilaci proscar adiyla olanini aldım 1 yıl aralıksız 1 mg kullandım. Gördüğüm etkiler üst bölgelerdeki saçlarda kararmalar oluştuğunu fark ettim ancak önlerde açılan alanlarda herhangi bir gelişme yok. Ben geçen yıl 1 martta kullanmaya başladim 1 yıl geçti, kullandığım süre boyunca yan etkisine maruz kalmadim ama sizin deneyimlerinizi merak ediyorum lütfen paylasabilirmisiniz. Edindiğim bilgiler arasında minoxidil ile birlikte kullanmak gerektiğini gördüm ancak ben minoxidil döngü yaptığı için kullanmadım. Bazı arkadaşlar estradiol losyon kullanıyorlar başka bir forumda divina tablet tercih edenler var bende bu ilaçlar hakkında şuan araştırma aşmasındayım. Finasterid'in saç dökülmesini önlemek için bir seçenek olduğunu biliyorum, ancak östrojenin yaptığı gibi yeniden büyüme sağlamıyor gibi görünüyor. Estradiol losyon kullanırsam ne gibi yan etkiler yaşarım bilgi sahib arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
1 6
1
Dostum estradiol losyon herhangi bir yan etkiye sebep olmuyor olsada hissetmiyon bile finasterid tek başına etkisi fazla olmuyor çok uzun yıllar kullanman gerekir ona göre düşünde başla.
0

Arkeolog

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
5
Merhaba arkadaşlar ben 28 yaşindayim.
Saç dökülmesi sorunu yaşadığım için bir çok forum gezdim çok araştırma yaptim. Arkadaslar saç dökülmesini önlemek için en etkili ilaçlar hakkinda tek gerçek finasterid olduğunu herkes biliyor. Bir çok kullananlarin yorumlarini okudum. Bazilarinda olumlu bazilarinda olumsuz bazilarinda ise yan etkisine maruz kalan bazilarinda kalmayanlari öğrendim bende finasterid denen ilaci proscar adiyla olanini aldım 1 yıl aralıksız 1 mg kullandım. Gördüğüm etkiler üst bölgelerdeki saçlarda kararmalar oluştuğunu fark ettim ancak önlerde açılan alanlarda herhangi bir gelişme yok.
Ben geçen yıl 1 martta kullanmaya başladim 1 yıl geçti, kullandığım süre boyunca yan etkisine maruz kalmadim ama sizin deneyimlerinizi merak ediyorum lütfen paylasabilirmisiniz.

Edindiğim bilgiler arasında minoxidil ile birlikte kullanmak gerektiğini gördüm ancak ben minoxidil döngü yaptığı için kullanmadım. Bazı arkadaşlar estradiol losyon kullanıyorlar başka bir forumda divina tablet tercih edenler var bende bu ilaçlar hakkında şuan araştırma aşmasındayım. Finasterid'in saç dökülmesini önlemek için bir seçenek olduğunu biliyorum, ancak östrojenin yaptığı gibi yeniden büyüme sağlamıyor gibi görünüyor. Estradiol losyon kullanırsam ne gibi yan etkiler yaşarım bilgi sahib arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
 
0

lusyus

Üye
Üye
Katılım
26 Mayıs 2021
Konular
0
Mesajlar
87
Dostum estradiol losyon herhangi bir yan etkiye sebep olmuyor olsada hissetmiyon bile finasterid tek başına etkisi fazla olmuyor çok uzun yıllar kullanman gerekir ona göre düşünde başla.
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt