Diane 35 saç çıkarır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Spitzer
  • 396 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Spitzer

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar saçlarım seyrek son 1 yılda baya döküldü vertex bölgesinde baya açıldı son 7 aydır saf minoxidil yaptım kullanıyordum bırakmak zorunda kaldım saçları baya bi döngüye soktu ve geride çıkmadı acaba losyon içine ben mi yanlış kattım emin değilim önceden böyle olmuyordu ilk minoxil kullandığım yıllarda çok güzel sonuçlar almıştım şimdi hiç etkisi olmuyor saçları döngüye sokuyor geri düzelmiyor proscar kullandım ama çok geç etkili oluyor 1 yıl kullanmak gerekiyor daha etkili olabilecek diane 35 kullanmayı düşünüyorum önceki yıllarda bir arkadaş kullanmıştı 5 ayda saçları tamamen kapandığını yazmıştı resimleri çok iyiydi bende gözü karartıp diane 35 ve proscar kullanmayı düşünüyorum ama yan etkileri beni düşündürüyor sizlerin görüşü nedir bu konuda ilacı 6 ay kullansam yan etkileri geçermi kalıcı sorunlar bırakırmı daha önceden tecrübe edinmiş arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok iyi olur.
 
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
207
Tepkime puanı
24
İllaki kullancam diyorsan oral dutasteride ve topikal dinae35 kullan ikisinin sinerjik etkisi çok daha etkili sonuç verir dökülen saçlar geri çıkıyor kullanan arkadaşım vardı ondan söylüyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
341
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
269
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
182
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt