Dhi Yöntemi ile Saç Ekimi Yaptıranlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 333 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Dhi yöntemi ile saç ekimi yaptıranlar, dhi saç ekimi yaptıranlar Yorumları, kalemle saç ekimi yorumları saç ekimi işlemlerinde dhi yöntemi il e saç ekimi yeni bir teknik olduğu için saç ekimi sonuçları çok merak ediliyor. Saç ekimi işleminde sıklaştırma olarak yapılıyor. Kalem görünümünde bir cihaz ile alınan saç kökleri saç nakli yapılarak saç ekimi yapılacak bölgeye direk ekilir. Dhi yöntemi biraz daha farklı seyrek alanların sıklaştırılması daha iyi görünüm sağlanması açısından tercih edilebilir. Fue saç ekimi ise ön bölge veya sakak sağ sol sakak bölgeleri açılmış durumdadır bu durumda saç ekim merkezi yetkileri tarafından saç kökleri greftleri alınaraksaç ekim bölgesine ekilir.

kalem dhi yöntemi saç ekimi.jpgKalem Dhi Tekniği ile Saç Ekimi
Saç ekimi işlemi olarak kalem tekniği dhi ile alınan saç ekimi kökler , kanal açılmadan direk saç köküne ekilir. Dhi yöntemi ile saç ekimi yaptıranlar sonuçlarını forum sitemizde vay yaptırmak isteyen üyeler yorumlarda belirtebilir.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Saç ekimi için şöyle söyleyeyim eğer açık alanınız fazla ise fue saç ekimi, genel bir açıklık var ise dhi kalem yöntemi ile saç ekimi yaptırın
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
88
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
147
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
155
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
65
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt