Dhi Yöntemi ile Saç Ekimi Yaptıranlar

Dhi Yöntemi ile Saç Ekimi Yaptıranlar

Dhi yöntemi ile saç ekimi yaptıranlar, dhi saç ekimi yaptıranlar Yorumları, kalemle saç ekimi yorumları saç ekimi işlemlerinde dhi yöntemi il e saç ekimi yeni bir teknik olduğu için saç ekimi sonuçları çok merak ediliyor. Saç ekimi işleminde sıklaştırma olarak yapılıyor. Kalem görünümünde bir cihaz ile alınan saç kökleri saç nakli yapılarak saç ekimi yapılacak bölgeye direk ekilir. Dhi yöntemi biraz daha farklı seyrek alanların sıklaştırılması daha iyi görünüm sağlanması açısından tercih edilebilir. Fue saç ekimi ise ön bölge veya sakak sağ sol sakak bölgeleri açılmış durumdadır bu durumda saç ekim merkezi yetkileri tarafından saç kökleri greftleri alınaraksaç ekim bölgesine ekilir. [ATTACH type="full"]345[/ATTACH] Kalem Dhi Tekniği ile Saç Ekimi Saç ekimi işlemi olarak kalem tekniği dhi ile alınan saç ekimi kökler , kanal açılmadan direk saç köküne ekilir. Dhi yöntemi ile saç ekimi yaptıranlar sonuçlarını forum sitemizde vay yaptırmak isteyen üyeler yorumlarda belirtebilir.
1 6
1
Saç ekimi için şöyle söyleyeyim eğer açık alanınız fazla ise fue saç ekimi, genel bir açıklık var ise dhi kalem yöntemi ile saç ekimi yaptırın
0

Saç Ekimi

Üye
Üye
Katılım
31 Mayıs 2021
Konular
0
Mesajlar
163
Dhi yöntemi ile saç ekimi yaptıranlar, dhi saç ekimi yaptıranlar Yorumları, kalemle saç ekimi yorumları saç ekimi işlemlerinde dhi yöntemi il e saç ekimi yeni bir teknik olduğu için saç ekimi sonuçları çok merak ediliyor. Saç ekimi işleminde sıklaştırma olarak yapılıyor. Kalem görünümünde bir cihaz ile alınan saç kökleri saç nakli yapılarak saç ekimi yapılacak bölgeye direk ekilir. Dhi yöntemi biraz daha farklı seyrek alanların sıklaştırılması daha iyi görünüm sağlanması açısından tercih edilebilir. Fue saç ekimi ise ön bölge veya sakak sağ sol sakak bölgeleri açılmış durumdadır bu durumda saç ekim merkezi yetkileri tarafından saç kökleri greftleri alınaraksaç ekim bölgesine ekilir.

kalem dhi yöntemi saç ekimi.jpg


Kalem Dhi Tekniği ile Saç Ekimi
Saç ekimi işlemi olarak kalem tekniği dhi ile alınan saç ekimi kökler , kanal açılmadan direk saç köküne ekilir. Dhi yöntemi ile saç ekimi yaptıranlar sonuçlarını forum sitemizde vay yaptırmak isteyen üyeler yorumlarda belirtebilir.
 
0

Alperen

Üye
Üye
Katılım
4 Temmuz 2021
Konular
0
Mesajlar
111
Saç ekimi için şöyle söyleyeyim eğer açık alanınız fazla ise fue saç ekimi, genel bir açıklık var ise dhi kalem yöntemi ile saç ekimi yaptırın
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt