Desolett Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lastmorn
  • 626 Görüntülenme
  • 2 Yorum
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
206
Tepkime puanı
24
Desolett kullananlar var mı, özellikle erkek tipi saç dökülmesini önlemede finasterid, etinil estradiol, progesteron hormonları ile kombine edilerek saç köklerine bağlanan androjen hormonları yerine biz bu hormonları bağlayarak saçların dökülmesini önleyici topikal losyon yapıyoruz. Estradio ile progesteron androjen hormonları ile yarışa girerek saç kökü hücre reseptörlerine bağlanmaya çalışır. Bilindiği üzere DHT hormonu saçk kökü oluşturan hücrelere bağlanarak küçülmesine neden olmaktadır. DHT hormonu mast hücrelerinde pgd2 lipit bileşeni salgılanmasını artırarak kılcar damarlarda daralma ve besleyici trombosit oluşumunu güçlü bir şekilde inhibe eder. Prostaglandin D2 saçların beslenmesini ve yeterli miktarda okijen alımını engelleyerek gittikçe incelen ve sonucunda saçların alıcı olarak dökülmesine sebep olur. Hazırlayacağınız losyon içine 1 kutu proscar ile 1 kutu desolett bir tanede Adonesin içeren ampul katıp etil alkol ve damıtılmış su ile çözere kullanının. Saçlarınızda en az 6 ay olmak ve daha uzun süre kullanın. Gözle görülür sonuçlar için 6 ayda uzun bir süre uygulanması gerekir. Başta erkekler olmak üzere kadıanlar tarafından da kullanılabilir. Hamile ve gebelik düşünen kadınlar bu saç çıkarıcı losyonu kullanmamalıdır.
Arkadaşlar yukarıdaki yöntemi uygulasak etkili olur mu? Spiro losyon çok fazla bir etkisi olmadı sizin görüşünü nedir bu konuda.

Desolett Kullananlar Yorumları
 
J

Jeolog

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Ben estradiol kafein arginine ginkgo biloboa losyonu kullanmanı öneririm 3 aydır kullanıyorum memnunum diyebilirim
 
P

Pharmacy

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Desolett içindeki hormon miktarları çok az losyon yapımına uygun değil
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
314
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
371
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt