Dermaroller Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 1K Görüntülenme
  • 3 Yorum
Synergy

Synergy

Moderatör
Mesajlar
56
Tepkime puanı
0
Dermaroller kullanıcı yorumlarını öncesi sonrası resimleri işe yarıyor mu minoxidil ile birlikte nasıl kullanılır? Dermaroller kullanan kişiler, daha yeni ve canlı görünüme sahip bir cilde kavuşabilirler. Cilt bakımında gelişen teknoloji ile birlikte öne çıkan ürünlerden biri olan Dermaroller, kadınların daha güzel görünmesini kolaylaştırır. Cilt bakımından en kaliteli ve faydalı yöntemlerden biri olan Dermaroller kullanımı ile etkili cilt bakımı yapılabilir. Akne ve leke gibi ciltte istenmeyen unsurların temizliğinde Dermaroller kullananlar bir adım öne çıkabiliyor. Buna rağmen Dermaroller kullanımı hakkında da pek çok kadının internet üzerinden araştırma yaptığı görülüyor.
Dermaroller Cilt Bakımda İşe Yarıyor Mu?
Dermarollerin cilt bakımında işlevi, cilt bakımına özen gösteren kadınların en çok merak ettiği konular arasında yer alır. Özellikle internet üzerinden Dermarollerin işlevsel özelliklerini araştıran kadınlar, bu yöntemin ne kadar faydalı sonuçlar verdiğini de görebiliyor. Günümüzde iğneli yüz rulosu olarak da adlandırılan dermorellerin cilt bakımındaki avantajları şunlardır:
  • Cildin çeşitli bölgelerinde görülen sarkmaların tedavisinde ve toparlanmasında etkilidir.
  • Ciltteki kusurlara göre ayarlanan tedavi şekliyle pratik sonuçlar sunar.
  • Sağlıklı, yeni, ışıltılı ve canlı bir cilde kavuşulmasını sağlar.
  • CE belgeli olan ilk ve orijinal ürünlerden biri olduğu için kullanımında herhangi bir sakınca yoktur.
Cilt iğneleme olarak da bilinen Dermaroller ile kısa sürede daha sağlıklı bir cilde sahip olmak artık hayal değil. Uzak Doğu’da binlere yıldır var olan bir iyileşme yöntemini baz alan Dermaroller ürünleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır.

Dermaroller Nasıl Bir Tedavi Sunar?​

Dermaroller tedavisi, hızlı ve pratik iyileşmeye odaklanır. İğneli yüz rulosu olarak piyasada tanıtımı yapılan Dermaroller, Uzak Doğu’da binlerce yıl önce bulunan bir tedavi yöntemidir. Aslında sadece bu bölgede yüz ve cilt temizliği için değil aynı zamanda kişinin yaşam enerjisini pozitif yönde etkilemek için de kullanıldığı bilinir. Son dönemde popüler olarak birçok kişi tarafından cilt bakımın olmazsa olmaz uygulamalarından biri olarak gösterilen Dermarollere ulaşmak çok daha basittir.
Dermaroller Cildi Nasıl Tedavi Eder?
Dermaroller cilt tedavisi yöntemi, cilt üzerine küçük delikler açılması prensibini baz alır. Silindir bir yapıda olan Dermaroller, üzerindeki mikro iğneler sayesinde cildin çok sarkma olan bölgelerini onarır. Bu bölgelerde iyileşmeye yardımcı olan ürünün iğne boyutlar 0.2 mm ile 1.0 mm arasında değişiklik gösterebilir. Cildinizde var olan kusurlara göre iğne boyutunu ve materyalini doğru seçmek yeterlidir. Bu yüzden Dermaroller uygulamasından maksimum fayda sağlamak istiyorsanız öncelikle bir uzmana danışarak cildinize uygun ekipmanı temin etmeniz gerekir.

Dermaroller Nasıl Kullanılır?​

Dermaroller kullanımı sanıldığı kadar zor veya ağrılı değildir. Silindir yapının üzerine konumlandırılan minik iğneler cilt ile temas ettiğinde insan gözüyle görülemeyecek minik delikler açar. Bu sayede cilt çok küçük delikler ile uyarılır ve hareket başlar. Söz konusu uyarılar sayesinde cilt tabakası zedelendiğini düşünerek hızlıca kendini yenilemek için kolajen üretimini hızlandırır. Cilt bu küçük çaplı zedelenmenin ardından kendini hızla onararak daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşur.
Öte yandan Dermaroller kullanımında diğer bakım ürünlerinin etkisi çok önemlidir. Çünkü cilt yüzeyinde açılan minik delikler sayesinde cildinize uygulanan bakım ürünleri, krem, losyon ve serumlar cilt altına daha iyi nüfuz edebilirler. Cildin kısa sürede mucizevi bir toparlama etkisi göstermesini sağlayan Dermaroller oldukça popüler bir cilt bakım ürünü haline gelmiştir.

Dermarollerin Etkisi Ne Kadar?​

Dermaroller etki süresi de kadınların bu tedavi yöntemi ile ilgili olarak en çok merak ettiği sorular içinde yer alır. Cilt bakımında uygulanan ürünlerin kalitesi ve tedavi süresi arasında doğrudan bağlantı vardır. Ancak kişinin yaşına, cilt tipine ve geçmişte yaşadığı cilt sorunlarına göre de tedavi süresinin farklılaşması söz konusudur. Cilt bakımında maksimum fayda sağlamak isteyenler için Dermaroller kullanımında 3-9 aylık bir etkili sonuç alınabilir.
Yapılan testlere göre Dermaroller üzerinde yer alan iğneler, kök hücre ekstrelerinin cilt altına daha hızlı ulaşmasını sağladığı için kısa sürede gözle görülür fark yaratabilir. Bazı klinik araştırmalarda Dermaroller kullanımına bağlı olarak ortalama yaşlardaki kadınlarda 6-8 ay sonrasında ise ciltteki kolajen miktarında %200 oranında arttığı tespit edilmiştir. Buradan hareketle Dermaroller kullananlar, yaş ve diğer cilt bakım kriterlerine de dikkat ederek maksimum fayda elde edebilirler.
 
D

dejavu35

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
1
Dermaroller kullananlar genelde saçlarının deri altına sıvının ulaşması daha çok etki alması açısından kullanılıyor. Minoxil gibi ürün kullananlar kullanmalı bazen deri gözeneklerine yediremeyebiliriz
 
E

efealc34

Üye
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Hergün dermaroller kullanmak zararlı olurmu saça akşamları uyguluyorum çok yanma yapmaya başladı.
 
P

Panelist

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Hergün dermaroller kullanmak zararlı olurmu saça akşamları uyguluyorum çok yanma yapmaya başladı.
Her gün kullanmayın 3 güne 1 kullanılması uygun olur deriyi tahriş edersiniz
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
286
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
214
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
364
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
446
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
322
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
631
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
37
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
54
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt