Dermapen iğneleri yeterince derine inmiyor mu?

Dermapen iğneleri yeterince derine inmiyor mu?

Yaklaşık 3 aydır dermapen ve dermaroller kullanıyorum. Fark ettiğim şey, kalemimin (DrPen A6S) silindirim kadar iyi nüfuz etmemesi. Ağır çekim bir video kaydettim ve olması gerektiği gibi ileri geri gidiyor ama nedense hiçbir şey hissetmedim. Hatta 2 mm kadar derine indim ama kanamam bile olmadı. İğneler deriye değdiğinde geri sekiyor gibi. Ancak, 1.5 mm'lik silindirle çok daha fazla kanıyordum ve silindirle, iğnelerin cildime gerçekten battığını hissettim. Aynı hisseden var mı?
2 6
1
Bir dermaroller kullandığınızda, cilde mikro kanallar açar ve bunu deri altına çok inmeden yapar. Dermapen biraz daha hassastır içindeki iğneler deride yırtma yapmaması için için yukarı/aşağı hareketlerle kafa derisine nüfuz eder. Ayrıca cilt bakım kaleminizi kafa derisine sıkıca tuttuğunuzdan emin olmalısınız.
0

Punisher

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Yaklaşık 3 aydır dermapen ve dermaroller kullanıyorum. Fark ettiğim şey, kalemimin (DrPen A6S) silindirim kadar iyi nüfuz etmemesi. Ağır çekim bir video kaydettim ve olması gerektiği gibi ileri geri gidiyor ama nedense hiçbir şey hissetmedim. Hatta 2 mm kadar derine indim ama kanamam bile olmadı. İğneler deriye değdiğinde geri sekiyor gibi. Ancak, 1.5 mm'lik silindirle çok daha fazla kanıyordum ve silindirle, iğnelerin cildime gerçekten battığını hissettim. Aynı hisseden var mı?

0

lusyus

Üye
Üye
Konular
0
Bir dermaroller kullandığınızda, cilde mikro kanallar açar ve bunu deri altına çok inmeden yapar. Dermapen biraz daha hassastır içindeki iğneler deride yırtma yapmaması için için yukarı/aşağı hareketlerle kafa derisine nüfuz eder.

Ayrıca cilt bakım kaleminizi kafa derisine sıkıca tuttuğunuzdan emin olmalısınız.

Users who are viewing this thread

Üst Alt