Davines şampuan kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Özkan
  • 124 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Ö

Özkan

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Davines, İtalyan bir marka olup saç bakımı, cilt bakımı ve güzellik ürünleri gibi birçok alanda ürünler sunmaktadır. Davines şampuanları, doğal ve organik bileşenler içererek saçın doğal yapısını korumaya yardımcı olur. Ürünleri hoş bir kokuya sahip olmasının yanı sıra içeriğinde doğal özler barındırmaktadır.

Davines şampuan kullananlar var mı.jpeg


Davines şampuanları, saç tipine ve ihtiyacına göre farklı formüller sunar. Örneğin, kuru ve hasarlı saçlar için nemlendirici şampuanlar, yağlı saçlar için arındırıcı şampuanlar ve renkli saçlar için koruyucu şampuanlar gibi çeşitler bulunmaktadır.

Davines şampuanları, sentetik bileşenler ve agresif kimyasallar içermez. Ayrıca, vegan ve cruelty-free bir marka olarak hayvanlar üzerinde test yapmazlar.

Davines şampuanları, pahalı bir marka olarak bilinir ve bazı insanlar için bütçe dostu olmayabilir. Ancak, kaliteli ve doğal bileşenler içeren ürünlerin fiyatının yüksek olması normaldir.

Sonuç olarak, Davines şampuanları doğal bileşenleri ve saç tipine özel formülleri ile dikkat çeken bir marka olup, saç sağlığına önem verenler için önerilebilir.

Davines şampuanlarda sülfat var mı?​

İçeriğindeki bitki özleri, esansiyel yağlar ve küçük tahılların etkisiyle saçın kaybettiği nem dengesini yeniden kazandırır. Sülfat, paraben ve sodyum içermeyen yapısı, onarım ve neme ihtiyaç duyan tüm saç tipleri için günlük olarak kullanıma uygundur.

Davines şampuan tuzsuz mu?​

Davines tuzsuz şampuan saç derisini kurutmaz ve havalandırma etkisiyle temizlik hissini artırır. Davines enerji veren dökülme önleyici şampuan formülü 250ml boyutuyla kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılar.
 
R

Ritalin

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Davines Oi Tüm Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 1000 ml 1780 TL fiyat aşırı ötesi pahalı.
 
E

Ersoy

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
42
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt