Data hair clinic saç ekimi yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi rooney43
  • 998 Görüntülenme
  • 3 Yorum
rooney43

rooney43

Üye
Data hair clinic saç ekimi yorumları ve sonuçları ile ilgili sosyal medya youtube kanallarında çok fazla veriye rast gelmesemde forumda saç ekimi yaptırmış biri var mı? Data hair saç ekim merkezinde Eyüp bey diye biri ilgileniyormuş sanırsam web sitesinden yorumlarına göz attım saç ekimi yaptıran bir müşterisi Eyyüp Beyin saç ekimi esnasında ilgisinden ve alakasından çok memnun kaldığını diğer bir kullanıcı yorumu ise 7 . ayda olduğunu ve saç ekimini kimsenin anlamadığını söylüyor bunlar çok güzel yorumlar. Saç ekimi araştırırken açıkcası firmaların web sitesi değilde ben daha çok organik bireysel yorumları tercih etmek istiyorum google yorumları gibi veya bu forumda saç ekimi yaptırmış üyeler var ise onların şimdiden çok teşekkür ediyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
rooney43

rooney43

Üye
Data hair clinic saç ekim merkezi için Fatih Bey diye biri 3 gün önce yani ayın 26 sında yorum yapmış eğer bu şekilde sonuç olacağını bilseydim daha önce gelirdim demiş.

data hair saç ekimi yorumları.png

rooney43

rooney43

Üye
Data hair clinic saç ekim merkezinde Barış diye bir arkadaşımız saç ekimi yaptırmış video içinde gayet güzel olduğunu ifade ediyor

rooney43

rooney43

Üye
Data hair clinic saç ekim merkezinde Eyüp Bey'e saç ekimi yaptırmış başka bir üye ise bana kazandırdığı bu gülümseme için teşekkür etmiş.
Data hair.png

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
43
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
102
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt