Coresatin Saç Losyonu Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 628 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Coresatin saç losyonu kullananlar kullanıcı yorumları ne işe yarar nasıl kullanılır egzamaya iyi gelirmi coresatin Scalp Hair Lotion yorum faydaları fiyatı ne kadar hakkında bilgiler. Coresatin scalp losyon saçlı derinin hastalıklara karşı daha dirençli olması için üretilmiş içerisinde besleyici yağlar ile vitaminlerin eşsiz kombinasyonu ile oluşturulmuş formülü ile saçlı derinin nem dengesini ayarlayarak hastalıklara karşı doğal savunma mekanizmasını harekete geçmesine yardımcı olur. Özellikle hassas saç derisi için üretilen bu losyon cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı yapar. Losyon içerisinde allentoin, bisabolol, panthenol ve Aloe Vera ekstratı içerir. Allantoin, birçok popüler cilt bakım ürününde bulunan ve yaygın olarak kullanılan bir bileşendir. Ayrıca, cilde iyi gelen kimyasal bir bileşik olarak çok yönlü bileşenlerden biridir. Bisabolol doğal veya sentetik yollarla üretilen aktif bir maddedir. Çoğunlukla cilt bakım ürünlerinde kullanımı yaygındır. Doğal yollardan üretilem bisabolol papatyadan elde edilir. Bu bitkiden elde edilen bisabolol yüzyıllardır tıbbi uygulamalarda kullanılmaktadır ve içeriğinde bulunan bisabolol doğal olarak cildin iyileşmesini hızlandırmaktadır. Bisabolol’un anti-iritan ve anti-enflamatuar özellikleri yanı sıra anti-bakteriyal ve anti-mikotik özellikleri bilinmektedir. Panthenol çoğunlukla cilt bakım ürünleri üreten firmaların en çok kullandığı bir vitamindir. Çoğunlukla cilt bakım ürünlerinde nemlendirici olarak, kozmetikte yumuşatıcı, yatıştırıcı ve tahriş önleyici bir ajan olarak bulunur. Ayrıca bu losyon cildinizin tahrişe ve su kaybına karşı bir bariyer oluşturmasına yardımcı olur. Aloe Vera bitkiden elde edilen jelimsi bir yapıda olan aminoasit, mineral ve vitamin açısından oldukça zengin bir bitkisel ekstrattır. Öyle ki içinde B1, B2, B3 ve B6 vitaminleri başta olmak üzere 12 çeşit vitamin, kalsiyum, demir, potasyum gibi toplam 20 farklı mineral ve alanine, arginine gibi elementler bulunan aktif bir ekstrattır. Aloe Vera ciltte kalojen üretimini artırarak cildin elastikiyetini artırır. Özellikle kuru bir cilde sahip olanların ciltlerini nemlendirmede önemli görevler üstleniyor. Anti bakteriyel özelliği ile saçlı deride mantar ve diğer rahatsızlıklara karşı koruma sağlar. Saç derisinde kabuklanma olmasına karşı cildi yatıştırır.

Coresatin Saç Losyonu Ne İşe Yarar​

Coresatin saç losyonu kurumuş saç derisi kepeklenmeye, egzamaya ve pul pul dökülmeler saç yağlanması, saç derisi kuruluğuna çok iyi gelen bir bakım losyonudur. Bu losyon ayrıca sağlıksız ve mat bir görüntüsü olan saçları canladırır, parlak ve ışıl ışıl dolgun gözükmesine sağlamaya yardımcı olur. Nemlenen saçlar daha parlak, sağlıklı ve ışıltılı görülür.

Coresatin Saç Losyonu Kullananlar Yorumları


Genelde saçlar ve saç derisi çevresel etkiler, mevsimsel geçişler ve yanlış ürün kullanımı saçların dökülmesine ve kurumasına neden olur. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka saç bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Coresatin Saç Bakım Losyonu Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı güzelce bitkisel içierikli bir şampuam ile yıkayın. Temiz saçlara ve saç derisine losyonunu uygulayın. Saç derisine kaşımadan masaj yaparak uygulama yapın. Yıpranmış bölge üzerine günde 2 ya da 3 kere uygulama yapınız. Günlük kullanıma uygundur herhangi bir yan etkisi bildirilmemiştir. Gözle temas ettirmekten kaçının. Temas etmesi halinde bol su ile gözlerinizi yıkayın. Hassas saç derisi için kullanıma uygundur.

Bebeklerde kullanımı önerilmez kullanımı için eczacınıza danışın.

Coresatin Scalp Saç Losyonu Fiyatı​

Coresarin saç losyonu 2021 yılı satış fiyatı 68.11 TL dir. Eczaneler ve online satış mağazalarından satın alabilirsiniz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
415
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
169
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
176
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
214
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
150
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
23
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
38
Robots
28

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt