• Forumda saç ekimi şikayetinizi yazarken firmalara ve şahıslara hakaret edici, küçük düşürücü ve ticari hayatına zarar verici konular yada yorumlar yazmamanız gerekmektedir. Aksi halde konularınız ve yorumlarınız yayından kaldırılabilir.

Clinichair Saç Ekimi Şikayet Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 313 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
clinic hair saç ekimi şikayet.jpg

Clinichair saç ekimi şikayet konusunda oldukça düşük yüzdeye sahip İzmir merkezli firmalardan birisi. Öyle ki rakiplerinin şikayet sayılarına kıyasla gerçekten çok az şikayet var. Onları da incelediğimde çok minimal problemlerden bahsetmişler. Zaten 21 yıllık köklü bir firma için şikayet sayıları da tecrübeye bağlı olarak düşük oluyor. Bunu diğer şikayet araştırmalarında da görmüştük. Ancak Clinichair hem profesyonel hizmeti hem de uygun fiyat prensibi ile yüzlerce problem yaşayan müşterisinin arzuladığı saça kavuşmalarını sağlamış. Web sitelerinde de gördüğüm üzere 16 kişilik oldukça profesyonel bir ekibe de sahipler. Bu da yine müşterilerinin memnun olmasında bir başka etken.

Clinichair Saç Ekimi Garantili Sonuç

Clinichair saç ekimi şikayet almalarında en büyük neden de garantili bir hizmet sunmalarından kaynaklanıyor. Öyle ki bunun teminatını müşterilerine vererek en iyi hizmeti sunmayı hedefliyorlar. Web sitelerinde de garantili sonuç alma konusunda ibareler yer alıyor. Böyle bir ifadede bulunmak da gerçekten tecrübe istiyor. Clinichair bunun teminatını vererek müşterilerini hem rahatlatıyor hem de kaliteli bir hizmet deneyimi sağlamalarını amaçlıyor. Operasyon odasının da tamamen hijyen kurallarına uygun olması da işlemin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesinde en büyük etken. Kendileri bu sayede yüzlerce olumlu yoruma sahipler.

Clinichair Saç Ekimi Yöntemi

Clinichair, son model teknolojik aletleri işlemlerde kullanıyor. Bu da başarılı sonuç elde etmede oldukça önemli bir etken oluyor. Ayrıca yine alternatif tıp adına oldukça önemli bir teknik olan mezoterapi tekniğinin kullanılması sayesinde de vücut yapısını bozmadan sağlıklı bir işlem uygulanmış oluyor. Mezoterapi yöntemi; vücudun bazı bölgelerinde yaşanan kıl ve doku kaybının önüne geçilmesini kapsayan alternatif bir tıp yöntemidir. Bunu uygulayarak Clinichair şikayet almamış, hatta bu teknik sayesinde yüzlerce olumlu yorum almışlar. Bu yöntemi araştırdığımızda da görüyoruz ki gerçekten tecrübeye dayanan bir süreci kapsıyor. Aksi takdirde hastanın istediği türden bir saç yapısına ulaşılamaz. Bu nedenle Clinichair gerçekten bu işi profesyonel bir şekilde halledebiliyor.

Clinichair Whatsapp Destek

Clinichair, sitesinde yer alan Whatsapp destek butonu sayesinde müşterilerine 7 / 24 destek hizmeti sunuyor. İlgili bölgenin fotoğrafını çekmeniz dahilinde, Clinichair uzmanları sizlere geri dönüşler yapıyor. Ayrıca en uygun zamanı belirleyerek kliniklerinde profesyonel muayene hizmeti de alabilirsiniz. Clinichair şikayet yorumlarının aksine Whatsapp destek konusunda da yardımları dolayısıyla yüzlerce olumlu yorum almışlar. İzmir’deyseniz kaliteli bir hizmet için burayı seçebilirsiniz.
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
İzmir clinic hair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptıranlar oldukça fazla yıllarca saç ekimi alanında çalışmalar yapıyorlar olumlu sonuçlar olduğu gibi olumsuz sonuçlarda olabilir.
 
crown

crown

Üye
Mesajlar
91
Tepkime puanı
5
saç ekimi şikayetleri sadece firmaya bağlı değil, inanın bence bu süreç çok önemli mesela saç ekimi sonrası belkide saç ekimi yaptıran kendi hataları oldu
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
4
Gösterim
1K
Alberto
Alberto
Alberto
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
386
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
R
Cevaplar
1
Gösterim
552
perla
perla
P
Saçekimibilgisi
Cevaplar
3
Gösterim
332
Ali ihsan
Ali ihsan
A
E
Cevaplar
3
Gösterim
461
Jeolog
Jeolog
J
Moonlight
Cevaplar
1
Gösterim
351
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt