Cellagance losyon kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yusuf05
  • 257 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Y

Yusuf05

Üye
Arkadaşlar cellagance losyonun kullanımı neden bırakıldı acaba önceden bir çok kişi kullanıyordu saç dökülmesini önlediğine dair pek çok yorum okumuştum hatta bir resimde vertex açıklığını kapattığını görmüştüm. Şimdi bakıyorum kullanan kimse yok galiba bende alıp kullanayım diyordum sizce kullanmaya değer mi? Cellagance losyonu kullanan arkadaşlar önerir misiniz bu losyonu?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Y

Yusuf05

Üye
Yeni losyonlar çıktı onları kullanıyorlar

N

NoBald

Üye
Cellagance losyon kullanıp memnun kalan yok mu hiç?

Z

zet

Üye
Her zaman söylüyoruz bilmediğiniz şeyleri kafanıza sürmeyin. İçeriğinde ne olduğu belli olmayan bir losyon. Etkisi olsa çoktan kullananlar memnun kalırdı. İşi bilenler zaten anlar neyin ne olduğunu.

Keleşo

Keleşo

Üye
Birgün oturdum düşündüm kendi kendime lan dedim saç dökülmen için doktora gidiyosun doktor kel, doktor ilaç şampuan yazıyo eczaneye gidiyosun eczacı kel, onlardan fayda göremeyip aktara gidiyosun aktar kel. Sonra aklım başıma geldi dedimki bunların hepsi para tuzağı.
Bu ilacı yapanda kel gerisini siz düşünün

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
86
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
161
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
312
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
346
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
271
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
527
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt