Capilactif Saç Dökülmesini Önleyici Losyon Kullananlar

Capilactif Saç Dökülmesini Önleyici Losyon Kullananlar

capilactif kullananlar olup olmadığını çok merak ediyorum bu ürünü her üründe olduğu gibi bu üründe de olumlu olumsuz yorumlar gelir,
1 6
1
[B]Capilactif Saç Dökülmesini Önleyici Losyon 100ml[/B] Saç dökülmesinini önlemek için üretilen losyon türlerine yeni bir ürün daha eklendi. Neredeyse hergün yeni bir şampuan, tablet, losyon ve yağlar gibi kozmetik ürün satışı aldı başını gitti.. Losyon içerisinde dokuz farklı bitki özü içeren aktif bir komplekstir. Çam, Çay Ağacı ve Biberiye Yağı Özleri ile saç derinizi uyarır. Saç köklerini güçlendirip kalınlaşmasını sağlamaya yardımcı olur. Saçların dökülmesine karşı destekleyici bir losyondur. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına, parlak ve dolgun görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki dokuz farklı bitki özleri ile aktif bir komplekstir. [B]Çam, Çay Ağacı ve Biberiye Yağı[/B] Özleri ile saç derinizi uyarır, saç köklerinizi güçlendirip korur. Saçların dökülmesine karşı destekleyici bir losyondur. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel oran %82 ile etkili bir formüldür. Her saç tipi için kullanımı uygundur. İçeriğidenki bitkisel aktifler ile saç dökülmesine karşı özel olarak formüle edilmiştir. Dökülmenin önüne geçerken saç derisininin yağlanmasınıda engeller. Saçların iyi bir şekilde beslenmesine, güçlenmesine ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Capilactif losyon[B] [/B]içerisinde [B]Procapil, Provitamin B5, Çam, Çay Ağacı, [B]Panthenol[/B] ve Biberiye Yağı[/B] gibi bitkisel özler ve çeşitli mineraller gibi birçok saç derisini besleyici bileşenler bulunur. [ATTACH type="full" alt="Capilactif Losyon"]104[/ATTACH] Panthenol saçların yumuşaması için saç derisine derinlemesine nüfuz ederek nemlenmesine yardımcı olur. Saçların daha dolgun ve daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. B5 vitamini saçın büyümesini hızlandırması ve saç tellerinde kalite artışına katkıda bulunur. B5 vitamini saç bakımında en çok kullanılan vitaminlerden biridir. Saç köklerine, saç derisine oldukça faydalı bir vitamin türüdür. [HEADING=1]Capilactif Losyon Kullanımı[/HEADING] Losyon günlük olarak kullanılabilir, saç derisine, püskürterek ve hafif bir masaj eşliğinde iyice yedirilir. Ürünü kullandıktan sonra saçlarınızı 1 saat yıkamayın ve durulamayın. Saç derisinin yapısına göre günlük veya haftada 2-3 defa saç diplerine uygulayarak parmak hareketleri ile masaj yapılarak iyice nüfuz ettirilir. En az 4 ay kullanılmalıdır. [B]Capilactif Dökülme Önleyici Şampuan[/B] ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Losyonu göz ile temasından kaçınılmalıdır. Losyon gözlerinize temas ederse hemen bol su ile yıkanamlıdır. Harici kullanım için üretilmiştir. Bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa memnun kalıp kalmadığını bu başlık altında yorumlarını yazabilirler.
0

Mineral

Yeni Üye
Üye
Katılım
29 Temmuz 2021
Konular
0
Mesajlar
21
capilactif kullananlar olup olmadığını çok merak ediyorum bu ürünü her üründe olduğu gibi bu üründe de olumlu olumsuz yorumlar gelir,
 
0

tarcin

Editör
Editör
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
57
Capilactif Saç Dökülmesini Önleyici Losyon 100ml

Saç dökülmesinini önlemek için üretilen losyon türlerine yeni bir ürün daha eklendi. Neredeyse hergün yeni bir şampuan, tablet, losyon ve yağlar gibi kozmetik ürün satışı aldı başını gitti..

Losyon içerisinde dokuz farklı bitki özü içeren aktif bir komplekstir. Çam, Çay Ağacı ve Biberiye Yağı Özleri ile saç derinizi uyarır. Saç köklerini güçlendirip kalınlaşmasını sağlamaya yardımcı olur. Saçların dökülmesine karşı destekleyici bir losyondur. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına, parlak ve dolgun görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki dokuz farklı bitki özleri ile aktif bir komplekstir. Çam, Çay Ağacı ve Biberiye Yağı Özleri ile saç derinizi uyarır, saç köklerinizi güçlendirip korur. Saçların dökülmesine karşı destekleyici bir losyondur. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel oran %82 ile etkili bir formüldür.

Her saç tipi için kullanımı uygundur. İçeriğidenki bitkisel aktifler ile saç dökülmesine karşı özel olarak formüle edilmiştir. Dökülmenin önüne geçerken saç derisininin yağlanmasınıda engeller. Saçların iyi bir şekilde beslenmesine, güçlenmesine ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

Capilactif losyon içerisinde Procapil, Provitamin B5, Çam, Çay Ağacı, Panthenol ve Biberiye Yağı gibi bitkisel özler ve çeşitli mineraller gibi birçok saç derisini besleyici bileşenler bulunur.

Capilactif Losyon

Panthenol saçların yumuşaması için saç derisine derinlemesine nüfuz ederek nemlenmesine yardımcı olur. Saçların daha dolgun ve daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.

B5 vitamini saçın büyümesini hızlandırması ve saç tellerinde kalite artışına katkıda bulunur. B5 vitamini saç bakımında en çok kullanılan vitaminlerden biridir. Saç köklerine, saç derisine oldukça faydalı bir vitamin türüdür.

Capilactif Losyon Kullanımı​

Losyon günlük olarak kullanılabilir, saç derisine, püskürterek ve hafif bir masaj eşliğinde iyice yedirilir. Ürünü kullandıktan sonra saçlarınızı 1 saat yıkamayın ve durulamayın.
Saç derisinin yapısına göre günlük veya haftada 2-3 defa saç diplerine uygulayarak parmak hareketleri ile masaj yapılarak iyice nüfuz ettirilir. En az 4 ay kullanılmalıdır. Capilactif Dökülme Önleyici Şampuan ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Losyonu göz ile temasından kaçınılmalıdır. Losyon gözlerinize temas ederse hemen bol su ile yıkanamlıdır. Harici kullanım için üretilmiştir.

Bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa memnun kalıp kalmadığını bu başlık altında yorumlarını yazabilirler.
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt