Capicade saç bakım serumu kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 224 Görüntülenme
  • 1 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Capicade Saç Bakım Serumu içerisinde Limon Özü, Vetiver özü, Tefarik Özü, Biberiye, Nane özü, Karanfil Özü, Elemi Özü gibi bir çok doğal bitkisel özler sayesinde saç köklerini besler, kulvar damarlarda kan dolaşımını hızlandırarak saçların daha hızlı uzamasına destek sağlar. Dökülme, kepeklenme, yağlı ve kuru saç derisinde kısaca saçlarınızı yeniden dengelemek için özel olarak formülize edilmiştir.

Capicade saç bakım serumu kullananlar yorumları.jpg


Capicade saç bakım serumu saçlara derinlemesine nüfuz ederek çeşitli faydalar sağlayan bir üründür. İşlevleri şunlar olabilir:

  1. Saç Dökülmesini Azaltır: Capicade saç bakım serumu, saç köklerini güçlendirerek saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabilir. Saç foliküllerini uyarır ve saçların daha sağlıklı ve güçlü uzamasına katkıda bulunur.
  2. Saçların Büyümesini Teşvik Eder: Serum, saçların hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını teşvik edebilir. Saç köklerini besler ve saç foliküllerini aktive ederek saç büyümesini destekler.
  3. Saçları Besler: Capicade saç bakım serumu, saç tellerini besleyerek saçlara ihtiyaç duydukları nem ve besinleri sağlar. Saçların daha sağlıklı, yumuşak ve parlak görünmesini sağlar.
  4. Saçın Yapısını Güçlendirir: Serum, saçın yapısal bütünlüğünü güçlendirebilir. Kırılganlığı azaltır, saç tellerini güçlendirir ve saçların daha dayanıklı olmasını sağlar.
  5. Saçların Yumuşak ve Parlak Olmasını Sağlar: Capicade saç bakım serumu, saçlara doğal bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırabilir. Saç tellerini düzgünleştirir, kabarmayı önler ve saçların daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlar.
Saç bakım serumlarının etkinliği, kullanılan markaya ve bireysel saç tipine bağlı olarak değişebilir. Capicade saç bakım serumunu kullanmadan önce ürünün talimatlarını dikkatlice okumanız ve kullanım önerilerine uymak önemlidir.

Capicade saç dökülmesi serumu nasıl kullanılır?​

Saç diplerine banyo öncesi hafifce masaj yaparak uygulayın. Serumu 15-20 dakika bekledikten sonra uygun bir şampuanla yıkayın. Saçınızın durumuna göre hafta 3 kez uygulayın.Günlük kullanıma uygundur.

Capicade saç bakım serumu ve şampuanı kullananlar varsa deneyimlerini memnun kalıp kalmadığını yorumlarını paylaşabilirler.
 
A

Atalay

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Etki edecek bir ürüne benzemiyor bitkisel içerikli
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
430
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
181
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
150
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
186
Aslı
Aslı
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
175
Atalay
Atalay
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
954
Hairos
Hairos
H

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
60
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
92
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt